חיפה תכניס בחינם מאות מתושבי הכרמל

מכבי חיפה חילקה הזמנות למאות מתושבי הכרמל שנפגעו בשריפות באיזור. הקבוצה החליטה לא להגיש בקשה לדחייה נוספת של המשחק מול הפועל עכו, שייערך מחר בערב. עידן ורד וגולסה צפויים לחזור להרכב

יום ראשון 05 דצמבר 2010
אסף בילגורי
 בצל האסון הכבד שמתרחש בכרמל והשריפות, שגבו מחיר כבד מאוד במכבי חיפה מנסים להתכונן למשחק מול הפועל עכו, שייערך מחר (שני) באיצטדיון בקרית אליעזר, בתקווה שעד אז יצליחו כוחות הכיבוי להשתלט לחלוטין על השריפות.

בקבוצה החליטו שלא להגיש להתאחדות בקשה לדחייה נוספת של המשחק מול עכו, שהיה אמור להערך ביום שבת, אך נדחה ליום שני בערב וייערך כמתוכנן בקרית אליעזר, איצטדיונה הביתי של מכבי חיפה.

הקבוצה הודיעה היום כי היא חילקה מעל לאלף הזמנות לתושבי חוף הכרמל, שנפגעו באופן קשה מאוד מהשריפות באיזור הכרמל והסביבה. בנוסף, הוזמנו למשחק עשרות אנשי מד"א וכיבוי אש שלקחו חלק בכיבוי שריפות. יש לציין שגם מכבי פ"ת ובית"ר ירושלים, חילקו הזמנות למשחקים שלהן.

במישור המקצועי, אלישע לוי יחסר במשחק מול הפועל עכו את החלוץ שלומי אזולאי ואת הקשר ג'ון קולמה. מי שצפויים לפתוח במקומם הם עידן ורד ואייל גולסה, שחזרו לאחרונה לכשירות מלאה.  ניצחון של חיפה מול עכו ותיקו או הפסד של הפועל ק"ש במשחקה שלה מול הפועל ב"ש, יעלה את מכבי חיפה למקום הראשון בטבלה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק