יש לנו רק מה להרוויח מהמשחק

הפועל ת"א המריאה לצרפת, שם תתמודד ביום שלישי מול ליון במשחק האחרון בליגת האלופות. גילי ורמוט: "ברוב המשחק נתגונן, אבל אנחנו יכולים לנצח". אלי גוטמן: "רוצים לעלות לליגה האירופית"

יום ראשון 05 דצמבר 2010
אסף בילגורי

 אחרי הניצחון הקליל אתמול (שבת) על הפועל פ"ת, 1:5, הפועל ת"א כבר עם הראש ביום שלישי, כאשר היא תתארח אצל ליון למשחק האחרון שלה בקמפיין ליגת האלופות. בהפועל ת"א יודעים שהניצחון על הקבוצה החלשה ממלאבס לא מהווה מדד למה שמצפה להם בצרפת מול הקבוצה שניצחה בבלומפילד די בקלות 1:3.

גילי ורמוט, אחד משחקני המפתח של הפועל ת"א התייחס עם המראת הקבוצה למשחק מול ליון ואמר: "הסיכוי לסיים במקום השלישי קלוש ביותר, אבל יש לנו רק מה להרוויח מהמשחק הזה".

ורמוט הוסיף: "אני מניח שברוב המשחק נתגונן, אבל נקווה שנוכל גם ליהנות ולנצח. אנחנו באים עם יותר אמונה אחרי הסיבוב השני הטוב שנתנו, תיקו ומעלה תהיה תוצאה טובה. פ"ת? לא היינו טובים, אבל כל כדור שלנו נכנס. נגד אשדוד, למשל, נתנו את המחצית הכי טובה שלנו השנה ובכל זאת הפסדנו". 

הקפטן, וואליד באדיר, אמר לקראת המשחק: "אנחנו יוצאים למשחק קשה מאוד בחוץ, ליון צריכים את הנקודות. אני עוד לא מוכן לסכם את ליגת אלופות, יש עוד משחק. גם אנחנו צריכים את הנקודות יהיה משחק טוב אנחנו הולכים לשם לעשות משחק טוב ולצאת עם תוצאה. אני לא רוצה לדבר על התוצאה, סך הכל אנחנו נבוא לשחק את המשחק שלנו וננסה לצאת עם תוצאה טובה. הם קבוצה חזקה מאוד".

אלי גוטמן, לפני ההמראה. "לשחק בליון זה לא פשוט, אנחנו רוצים ומכוונים לטוב ביותר, אנחנו רוצים לעלות לליגה האירופית, זה לא תלוי רק בנו. יש לי הרגשה שבנפיקה תנצח את שאלקה בבית. אנחנו נדרוש מעצמנו לעשות משחק טוב. השחקנים מספיק בוגרים לדעת לעשות את ההפרדה בין הליגה ואירופה. אנחנו נשתדל לעשות את המקסימום". 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק