חולון הפתיעה, בנקס על הבאזר

ליגת לוטו: הפועל חולון ניצחה בצורה משכנעת 65:76 את הפועל ירושלים של עודד קטש: "שום דבר לא הלך לנו". אדריאן בנקס לקח ניצחון לנתניה מול אשקלון בשנייה האחרונה. אלפסי: "כדורסל רע, ניצחון מתוק"

יום ראשון 05 דצמבר 2010
שלמה חסיד

המשך המחזור בליגת לוטו סיפק מיני הפתעה כאשר, הפועל חולון הפתיעה באולם הפחים עם ניצחון משמעותי 65:76 על הפועל ירושלים של עודד קטש.

רבע ראשון מטורף של חולון שהסתיים ביתרון 16:25 סגרו למעשה את המשחק בעודו התחיל. ירושלים נראתה רודפת לאורך כל המשחק אחרי חולון, שביחד עם הקהל ודני פרנקו, שמתאים כמו כפפה ליד לקבוצה הצליח להוליך לניצחון יוקרתי. 

ג'יימי ארנולד היה הקלע הבולט עם 21 נק', ביחד עם היית שהוסיף 17 נק'. מורן רוט תרם 13 נק' פלוס 6 אס' ו-7 ריב'. בהפועל ירושלים ג'ייסון ריץ'  היה הבולט עם 13 נק' בלבד פלוס 10 נק' של וויל סולומון.

מורן רוט, שהצטיין בניצחון על הפועל י-ם אמר: "משחק גדול שלנו, הקהל תרם המון. החבר'ה נתנו מיליון אחוז. בסוף ידענו לשמור על היתרון וכל הכבוד לכולם".

עודד קטש, מאמן ירושלים: "שום דבר לא הלך לנו והכל נראה שהתפקשש. יש לנו עוד יומיים משחק מאוד חשוב. יש לנו עוד מה להשתפר".

במשחק המקביל שנערך בנתניה, גברה הקבוצה המקומית 58:60 על הפועל אשקלון בזכות סל בשנייה האחרונה של בנקס. נראה שהמשחק הלך להארכה, אבל אדריאן בנקס המצטיין במשחק שסיים עם 23 נק', חדר לסל וביד שמאל קטף את הניצחון.

טרל הוסיף כ-16 נקודות לנתניה וטראוויס תרם אף הוא 9 נק'. תומאס טרל מאשקלון היה הקלע הבולט עם 16 נק'. 

אריק אלפסי, מאמן ברק נתניה: "כדורסל רע מאוד אפילו שיחקנו. בנקס ניצח על הבאזר, זה ניצחון מתוק. זה ניצחון של אופי ולא של כדורסל. קצת אוויר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק