להביא מיד ערבי לביתר

קורנפיין יכול להמשיך לטעון שהוא נלחם בגזענים, אבל אם הוא חושב שהוא ישמיע שירים או שמצלמות ומיקרופונים ביציע יכחידו את התופעה, הוא טועה. את האספסוף צריך לעקור מהשורש, וזאת רק על-ידי שחקן ערבי

יום שני 06 דצמבר 2010
שלמה חסיד
אתמול, כשפתחתי את מהדורת "חדשות הספורט", לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. ביציע הראו שהכרוז באצטדיון "טדי" הפך לדי.ג'יי, וכל פעם שהקהל קורא קריאות גזעניות הוא משמיע שירים בווליום גבוה על מנת להסות את הקהל. מאיה חסון, כתבתנו האמיצה, גם הסבירה שקורנפיין רכש מצלמות HD בשביל לזהות את הפורעים והצעד הבא יהיה התקנת מיקרופונים, איתם יהיה אפשר לשמוע אותם מקללים על מנת שתביעה תהיה אפשרית.

ואני אומר - מה זה השטויות האלה מצלמות ומיקרופונים, שירים ממצעד הפזמונים ושאר קשקושים. אם רוצים באמת להילחם בגזענות אוהדי בית"ר, צריך במיידי לצרף לקבוצה שחקן ערבי, כזה שיהיה הסמל של הקבוצה ב-10 השנים הבאות. להביא לבית"ר סתם שחקן ערבי זה שטויות, הוא יהיה סתם עלה תאנה. צריך להביא שחקן תותח, כזה שיוביל את הקבוצה ויהיה הפנים שלה בעתיד הקרוב. רק כך ייעשה בבית"ר מאמץ אמיתי להילחם בפאשיסטים ולהראות שהם לא מפחדים מהאוהדים.

תירוצים כמו "שמנו מצלמות, התקנו מיקרופונים, הגברנו את הווליום כשקיללו", זה לא נקרא להיללם בגזענות. אני לא מבין למה בית"ר היא הקבוצה היחידה בעולם שמיישרת קו עם האוהדים שלה ומפחדת מהם ולא מביאה שחקן מלאום מסוים רק בגלל שמפחדים שאוהדים ישרפו את המועדון. אנחנו כבר בסוף שנת 2010, ובית"ר ירושלים היא הקבוצה היחידה שעדיין תקועה הרחק מאחור. וכל ההתיפייפויות של היו"ר שלה זה סיפורים לתקשורת. 

כשמדינה שלמה בוכה על האסון בחיפה, לא יכול להיות שרק באצטדיון "טדי" יקחו את החוק לידיים ויעשו צחוק מכל דבר שקדוש לחברה הישראלית. הכרמל נשרף? 42 אנשים נהרגו? זה לא מעניין את המלוכלכים מהיציע המזרחי, אלה שבאים להעביר שעתיים בכיף עם קללות נגד ערבים. 

עד מתי? עד שיקום הגבר שישתיק אותם באמת בהבאת שחקן שהוא סמל. לא חסרים כאלה, רק צריך לשלוף את פנקס הצ'קים ולהביא. ויפה שעה אחת קודם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק