מיאמי רוצה ניצחון חמישי ברציפות

המלצת WINNER מיוחדת: הכימיה בין הכוכבים השתפרה בעקבות ההישגים האחרונים, ומיאמי שתתארח הלילה אצל מילווקי באקס רוצה להמשיך במסלול ההצלחות, איפה שדווקא אורלנדו נפלה בשבת

יום שני 06 דצמבר 2010
שלמה חסיד

ארבעת הניצחונות האחרונים של מיאמי היט שיפרו את הכימיה הקבוצתית בין הכוכבים השונים, כשגם הטריו הכולל את בוש, לברון ו-וויד כבר החל לספר השבוע על החיבור שהולך ומשתפר. הלילה תתארח מיאמי אצל מילווקי באקס בתקווה לרשום ניצחון חמישי ברציפות - שיא עונתי בעונה שהתחילה רע ונמשכה טוב.

בשבת ניצחה מיאמי את אטלנטה 77:89, כריס בוש צלף 27 נק' וקטף 10 ריב', דווין וייד קלע 26 ולקח 10 ריב', ואילו לברון ג'יימס הוסיף 22 נק'. לראשונה העונה, כל הכוכבים הצטיינו והשיגו תרומה משמעותית, דבר המלמד על הלכידות שסוף סוף הושגה.

בפעם השניה בשלושה משחקים ההיט השאירה את היריבה שלה על פחות מ-80 נק'. "זו בדיוק הקבוצה שרצינו לראות", אמר לברון. "אחרי ההתפוצצות בקליבלנד קרו לנו רק דברים טובים. עכשיו צריך להמשיך".

בשנה שעברה ההיט התקשתה מול מילווקי, כשהפסידה פעמיים בחוץ ופעם אחת בבית, מתוך ארבעה משחקים. אבל לברון ג'יימס ניצח את הבאקס ב-16 מתוך 18 המשחקיים האחרונים, עם ממוצע נאה של 29.6 נק'. מיאמי יוצאים למסע של ארבעה משחקי חוץ ולברון אמר: "זו התקופה הכי טובה. נהיה אחד עם השני כל הזמן. נוכל להתחבר עוד".

אלא שמילווקי רוצה לפתח מומנטום אחרי הניצחון הנאה על אורלנדו בשבת, 85:96, כשלפני כן היא הפסידה בשמונה מתוך תשעת משחקיה. מילווקי תפסה בשבת את אורלנדו ללא כוכבה, דוויט הווארד וזה בהחלט סייע לה לתת משחק שיא, כשכוכבה אנדרו בוגט צלף 31 נק'. בוגאט  פספס קודם לכן שישה משחקים ברציפות בגלל בעיות גב, שכבר נפתרו. 

משחק מספר 80: מילוויק באקס (5+) - מיאמי היט. ההימור: 2 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק