ציטרון חזר. אלימלך אופטימי

שביט אלימלך התייחס למשחק נגד ריינג'רס ביום רביעי. שמעון ציטרון חזר להפועל ת"א במסגרת קבוצת הניהול. אבוקסיס וברדה התאמנו אימון מלא הערב. בלומפילד צפוי להיות מלא

יום שני 12 פברואר 2007
אשר גולדברג

שמעון ציטרון, מהשלישיה המובילה בשנים האחרונות, את ניהול הפועל תל אביב, חזר הערב לקבוצה. כזכור הודיע ציטרון לפני שבועיים על עזיבתו את הפועל ת"א ונימק את העזיבה בחזרה לעסקיו הפרטיים.

במהלך הימים האחרונים, היה ציטרון נתון ללחץ בלתי פוסק, של אוהדי הפועל תל אביב השחקנים, אשר קראו לו לשוב ולקחת חלק בניהול הקבוצה לצידם של מוני הראל ושחר בן עמי, מאחר והקבוצה עברה לא מכבר טלטלה בעקבות פיטוריו של יצחק שום.

היעדים החדשים שהציבה הקבוצה בגביע אופ"א ובליגה. ואכן ציטרון חזר הערב לפעילות בהפועל תל אביב.

אבוקסיס וברדה כשירים - בלומפילד צפוי להיות מלא


הפועל תל אביב קיימה הערב אימון באיצטדיון בלומפילד. יוסי אבוקסיס ואליניב ברדה קיימו אימונים מלאים. ברדה צפוי לפתוח בהרכב ואילו יוסי אבוקסיס ישב בתחילת המשחק על הספסל. 

רק מחר יחליט מאמן הקבוצה, ניר לוין, אם ואליד באדיר יפתח כבלם. 12,500 אלף אוהדים, הבטיחו מקומם במשחק ביום רביעי מול הריינג'רס.

אבוקסיס רוצה לשחק ברביעי

"עבור חלק מהשחקנים, אפילו רובם זו הזדמנות של פעם בחיים" כך אמר היום שוער הפועל ת"א, שביט אלימלך, ל- TELESPORT והוסיף: " אנחנו מקווים לשחזר את מה שעשינו בעונה החלומית שלנו באירופה. מקווים לנצל את המעמד. אני מאמין שעם הקהל שלנו בבית אפשר לנצח".
ניר לוין, מאמן הפועל ת"א, יבצע שינויים מקצועיים במערך קבוצתו לקראת המשחק ביום רביעי מול גלאזגו ריינג'רס. להרכב אמור לחזור אחרי שהחלים מפציעה, אליניב ברדה שלא שותף בשבועיים האחרונים.

קפטן הפועל ת"א, יוסי אבוקסיס, שסוחב פציעה מהטורניר של ערוץ 1 הרוסי, ינסה היום לקיים אימון מלא. הסיכויים שיוכל לפתוח קלושים. ביום המשחק יקבל אבוקסיס זריקה ונראה שישולב במהלך המשחק, זאת רק לאחר מבחן כשירות שיעבור ביום המשחק.

ניר לוין יציב את הקשר הברזילאי ולינגטון דה אוליביירה מאחור, כנראה לצידו של שי אבוטבול, או טל חן. ואליד באדיר שתוכנן לשחק לצידו של הברזילאי, יתורגל היום בעמדת הבלם לצידו של רמי דואני הצעיר, כדי שהקו האחורי יהיה עם שחקן ותיק ומנוסה במרכז ההגנה. 

בהפועל ת"א יודעים שהפסד בגביע אופ"א עלול ליצור ביקורת על פיטוריו של יצחק שום מהקבוצה. בסביבת שום אמרו לא פעם, שהנהלת הפועל חששה ששום ינצח במשחק ופיטוריו יעוררו ביקורות רבות. היום אמרו בהפועל שניצחון על ריינג'רס ישכיח את כל סאגת פיטוריו של שום

השחקנים יצפו היום בקלטת וידאו של גלאזגו ריינג'רס. את המשחק תנהל שלישיית שופטים מפורטוגל בראשותו של פדרו גארסיה. הקוונים יהיו חוזה רמלאו וז'וזה טריגו. השופט הרביעי יהיה פאולו פריירה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק