יצאו מההלם. חיפה התגברה על עכו

שער של רפאלוב בדקה ה-87 ומהלך נפלא בגול הראשון, סייעו לחיפה להפוך פיגור 1:0 מול הפועל עכו לניצחון 1:3. קטן כבש את השלישי בפנדל בדקה ה-90. חיפה עלתה למקום הראשון. אלישע לוי: "קשה לשחק מול מערך צפוף"

יום שני 06 דצמבר 2010
שלמה חסיד

במכבי חיפה התלבטו היום האם לקיים את המשחק מול הפועל עכו אחרי שהתבשרו על מותה של אהובה תומר, מפקדת משטרת חיפה. אחרי לחצים רבים, החליטו בחיפה לקיים את המשחק מול עכו במועדו.

במשך דקות ארוכות, נמשכה בקרית אליעזר אווירת הנכאים שנבעה לא רק מהאסון בכרמל, אלא גם מהיכולת החלשה של חניכיו של אלישע לוי, שאף ספג קריאות "תתפטר" במחצית המשחק. חיפה, נקלעה לפיגור 1:0 מול הפועל עכו והקהל כבר דרש את ראשו של אלישע לוי, אך שערים של גאדיר, רפאלוב וקטן השלימו מהפך מאוחר וניצחון 1:3 לחיפה.

אלישע לוי, המאמן המנצח אמר בסיום: "קשה מאוד לשחק מול מערך צפוף. אנחנו מאבדים את הסבלנות וחושבים שתוך חמש דקות אפשר להכריע את המשחק וזה לא קורה".

אלישע, התייחס לקהל שקרא לו להתפטר ואמר: "אלו ששורקים לי בוז הם לא אוהדים של מכבי חיפה. הקהל האמיתי הוא קהל טוב".

אלי כהן, מאמנה של עכו אמר בסיום: "אנחנו בתקופה לא טובה וחבל על ההפסד כי היינו טובים. יש לנו קבוצה חזקה ואני מאמין שנחזור למסלול הניצחונות בקרוב מאוד.

מהלך המשחק

חיפה נראתה רע מאוד במחצית הראשונה שהסתיימה בתיקו מאופס. לוי, ביצע חילוף במחצית כשהכניס את תומר חמד במקומו של עידן ורד, אך דווקא עכו היתה זו שעקצה ראשונה כאשר אושרי גיטא ניצל יציאה גרועה של דוידוביץ' ונגח פנימה בדקה ה-49. 

השער של עכו העיר דווקא את חיפה שהחלה לתקוף בחמת זעם והגיע למצב אחרי מצב. אחרי החמצות מסמרות שיער של דבאשווילי, הצליח מוחמד גאדיר לכבוש את השיויון דקה בלבד אחרי שנכנס כמחליף. גאדיר סיים מהלך נפלא של רפאלוב, שהכניס כדור גדול לחמד, שהשאיר את גאדיר חופשי מול השער.

בדקה ה-88 הגיע שער הניצחון של רפאלוב, השחקן המצטיין במגרש שניצל הדיפה לא טובה של גורש לבעיטה של תומר חמד ומקרוב קבע 1:2 והרגיע את אלפי האוהדים בירוק. בדקה ה-90 כבש קטן את השער השלישי בפנדל מוצלח אחרי הכשלה על דבאשווילי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק