נפרדו כידידים: תיקו בין בש לקש

קרב הצמרת בין הפועל ב"ש להפועל ק"ש הסתיים בתיקו 1:1 שעשה צדק במגרש. עדי אלישע כבש שער מרהיב לק"ש, מאור מליקסון השווה בדקה ה-65. קלינגר: "השחקנים נתנו מלחמה וכדורגל מצויין"

יום שני 06 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 הפועל ב"ש אירחה הערב את הפועל ק"ש בתקופה מצויינת. הקהל שלה מילא את היציעים וציפה לראות הצגה אך מהעבר השני התייצבה הפועל ק"ש ממרומי הטבלה והוכיחה מדוע היא נמצאת כל כך גבוה בטבלה, כשהוציאה תיקו 1:1 באיצטדיון וסרמיל.

המשחק לא התעלה לרמה גבוהה במחצית הראשונה והסתיים ללא שערים וללא ארועים מיוחדים. במחצית השניה השתנה המשחק לחלוטין, בעיקר בזכות השער של ק"ש שהגיע משום מקום. בדקה ה-50 איבד אביתר אילוז כדור במרכז השדה, אלרועי כהן דהר בשטח אותו הפקיר אילוז ומסר כדור נהדר לעדי אלישע שמטווח 20 מטרים הפציץ פנימה. 0:1 לאורחים. 

הפועל ב"ש הגיבה עם שער יפה משלה של מאור מליקסון בדקה ה-65. מליקסון, הצליח להשתחרר מהגנת ק"ש ושלח כדור אדיר מ-25 מטרים לפינה. 1:1 בוסרמיל בסיום.

הפועל ק"ש ירדה למקום השלישי בעקבות התיקו, כאשר מכבי חיפה שניצחה היום והפועל ת"א שניצחה ביום שבת חולפות על פניה ועולות למקום המוכר להן מהעונה שעברה. הפועל ב"ש חזרה למקום החמישי המכובד מבחינתה.

ניר קלינגר, מאמנה של ב"ש אמר בסיום: "השחקנים נתנו היום מלחמה וקרב אדיר. אם לקבוצה הולך טוב לא צריך להשתמש בספסל ולכן לא ביצעתי חילוף למעט הבקשה של פרננדו להתחלף".

אביתר אילוז, מגינה של ב"ש אמר: "ק"ש היתה טובה יותר במחצית הראשונה ואנחנו היינו יותר טובים במחצית השניה. סך הכול אנחנו יוצאים מעודדים מהמשחק הזה ועם הפנים קדימה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק