עם אמונה אפשר לנצח בליון

איתי שכטר, חלוצה של הפועל ת"א נשמע אופטימי במסיבת העיתונאים שערכה הפועל לקראת המשחק: "צברנו הרבה ניסיון במפעל". אלי גוטמן: "רוצים לסיים את הקמפיין כמו שצריך"

יום שלישי 07 דצמבר 2010
אסף בילגורי
 הפועל ת"א תסיים ביום שלישי בערב את המסע שלה בליגת האלופות, כשתתארח אצל ליון במסגרת המחזור השישי והאחרון של שלב הבתים. כדי שלא לסיים לגמרי את המסע האירופי, הפועל צריכה לנצח את ליון בצרפת ולקוות למעידה של בנפיקה מול שאלקה במשחק המקביל.

האדומים ערכו מסיבת עיתונאים רשמית לפני המשחק, בהשתתפותם של המאמן אלי גוטמן והחלוץ איתי שכטר שאמר:  "עם האמונה והביחד אפשר לעשות משהו מול ליון. צברנו הרבה ניסיון במפעל הזה, אבל שלא יהיה ספק - ליון תהיה זו שתשלוט במשחק".

שכטר, נשאל על עתידו המקצועי ואמר: "שיסתכלו עלינו אנשי מקצוע, אין עם זה בעיה. אני שמח שהפועל הביאה אותי אליה ומקווה שהיא תהיה פה בשנה הבאה גם בלעדיי. המטרה שלי כרגע היא לעשות את העבודה".

מאמן הקבוצה, אלי גוטמן התייחס למשחק ואמר: "זה המשחק האחרון שלנו בקמפיין, ואנחנו רוצים לסיים כמו שצריך. דרושה לנו המשכיות מהמשחק האחרון מול בנפיקה. ננסה להפתיע ואז להקשיב לתוצאה מליסבון. אני לא יודע מה העתיד טומן בחובו עבורי ועבור השחקנים, אבל צריך לכבד את המועדון שבזכותו אנחנו נמצאים פה".

הפועל צפויה לעלות במערך די זהיר מול ליון, כאשר בן סהר יחכה להזדמנות שלו על הספסל. גל שיש יפתח כמגן שמאלי במקומו של דדי בן דיין המושעה ודני בונדר צפוי לפתוח כמגן ימני על חשבונו של עומרי קנדה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק