אנחנו יכולים לנצח בקאמפ נואו

ביברס נאתכו וחבריו לקאזאן ישחקו הערב במקדש של ברצלונה וחייבים ניצחון כדי לשמור על סיכוי להעפיל לשמינית הגמר. הקשר הישראלי מאמין: "אפשר לחזור על ההישג בעונה שעברה, נאחל הצלחה גם להפועל"

יום שלישי 07 דצמבר 2010
שלמה חסיד
ביברס נאתכו, שפילס לעצמו בתקופה האחרונה מקום קבוע בהרכב של רובין קאזאן, יעלה הערב עם חבריו למשחק קובע בקאמפ-נואו מול ברצלונה הגדולה של ליאו מסי והחברים.

כדי לעלות לשמינית הגמר בקאזאן חייבים לנצח את ברצלונה ולקוות למעידה של קופנהגן במשחק המקביל מול פנאתיינקוס. הרוסים שואבים אופטימיות מהעובדה שהם ניצחו כבר באיצטדיון הזה בעונה שעברה ומכך שברצלונה תעלה בהרכב חסר מאחר וכבר הבטיחה את המקום הראשון בבית.

ביבארס נאתכו, הקשר הישראלי, מתכונן למשחק הגדול ואמר ל-telesport : "בהחלט יש התרגשות וזה מובן. אני חושב שהמטרה שלנו היא לנצח ולשחזר את ההישג שלנו מהעונה שעברה. זה בהחלט אפשרי גם משום שברצלונה הבטיחה את העליה לשלב הבא ותיתן מנוחה למספר כוכבים. צפויה לנו חווית כדורגל יוצאת מהכלל ובהחלט זה הולך להיות יום גדול בקריירה שלי".

יש אכזבה שסיימתם מקום שלישי בליגה?

"הרבה שחקנים באו והלכו. היתה לנו עונה מטורפת, אי אפשר לקחת אליפות ברוסיה כל עונה. סך הכול היתה לנו עונה לא רעה. אם ננצח היום את בארסה ונעפיל לשלב הבא לאף אחד לא יהיה טענות אלינו. הליגה כבר נגמרה והדבר היחיד שחשוב עכשיו זה ליגת האלופות".

מה אתה אומר על הפועל ת"א?

"לא היה מאושר ממני אחרי הניצחון שלהם על בנפיקה, הפועל פתחה את הקמפיין לא טוב אבל למדה את הליגה הזו תוך כדי. ליון כבר סיימה את שלב הבתים והיא בשלב הבא. נכון שלא קל לנצח שם אבל הפועל ת"א היא פקטור באירופה. ברור לי שהיא לא תפסיד הערב ואני מקווה לניצחון שלה". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק