דיווח: מכבי מעוניינת בלוקה זוריץ'

הסנטר-פורוורד שרושם העונה ממוצע של 17.9 נקודות למשחק בליגה האדריאטית במדי ק.ק. זאגרב, מועמד על פי הפירסומים להצטרף בקרוב למכבי ת"א ולהיכנס לנעליו של ג'ף פוט ששוחרר. לזוריץ יש ניסיון עבר ביורוליג

יום שלישי 07 דצמבר 2010
אסף בילגורי
 מכבי ת"א נהנית עד כה מעונה נהדרת. היא מוליכה את הליגה הישראלית בגאון וניצחון שלה ביום חמישי על פרטיזן בלגרד יבטיח לה גם את המקום הראשון בבית של היורוליג וכרטיס לטופ 16.

אולם, במכבי לא שוקדים על השמרים ומבקשים לצרף גבוה נוסף לסגל שלהם, לקראת המאבקים שמצפים להם בהמשך היורוליג ולאור העובדה שאלישי כדיר וג'ף פוט עזבו את הקבוצה והעומס על שחורציאניטיס בעמדה מספר 5 הוא גדול מידי עבור סנטר שהתרגל לשחק מעט דקות במדי אולימפיאקוס.

על פי הפירסומים האחרונים בקרואטיה, המועמד המוביל להצטרף למכבי ת"א בקרוב מאוד הוא לוקה זוריץ',  הפורוורד-סנטר שמשחק בקבוצה ק.ק. זאגרב הקרואטית. זוריץ', בן 26 המתנשא לגובה של 2.08 הוא גבוה התקפי יעיל מאוד שרושם ממוצע מרשים של 17.9 נקודות למשחק בליגה האדריאטית.

לזוריץ' יש כבר ניסיון יורוליג, מאחר והוא שיחק בעבר במסגרת הזו גם עם אולימפיה לובליאנה וגם עם ציבונה זאגרב. אם זוריץ' יצטרף, הוא יהיה הסנטר המחליף של שחורציאניטיס ויחליף למעשה את ג'ף פוט, הרכש ההזוי שהגיע למכבי בתחילת העונה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק