פרננדס כינס את הצוות המקצועי והתנצל

דאריו פרננדס, הקשר הארגנטינאי שהושעה מהקבוצה בעקבות תקריות המשמעת, התנצל היום באימון הקבוצה ואמר: "עברתי תקופה אישית קשה, אני רק רוצה לחזור לשחק". פרננדס צפוי לחזור לסגל למשחק מול הפועל עכו

יום שלישי 07 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 בבית"ר ירושלים נהנים מתקופה מצויינת. שלושה ניצחונות ליגה רצופים השאירו מאחור את הביקורות וייצבו מאוד את מעמדו של אורי מלמיליאן. אולם, מי שלא היה שותף לאווירה הטובה בקבוצה הוא הקשר דאריו פרננדס, שרשם העונה מספר תקריות משמעת והוצא מסגל הקבוצה במשחקים האחרונים.

היום (שלישי) באימון הבוקר של הקבוצה נקט פרננדס בצעד שאמור לסלול את דרכו חזרה לסגל, כשכינס את כל הצוות המקצועי ואמר: "אני מתנצל בפני כל אחד שנפגע ממני בתקופה האחרונה. עברתי תקופה אישית לא קלה ואני יודע שהייתי עצבני כלפי אנשים במועדון. אני רק רוצה לחזור לשחק כדורגל ולשים הכול מאחור".

כזכור, פרננדס איבד את מקומו בסגל הקבוצה במחזורים האחרונים אחרי שאיחר למספר אימונים ובמועדון האשימו אותו בשביתה איטלקית. השחקן כבר היה עם רגל וחצי מחוץ למועדון, אך ההתנצלות שלו אמורה להחזיר אותו לעניינים.

בתוך כך, הקבוצה החלה בהכנותיה לקראת המשחק הלא פשוט בשבת מול הפועל עכו של אלי כהן. הקפטן אבירם ברוכיאן ערך אימון ריצה בעקבות כאבים קלים בברך, דן אייבנדר וסטיבן כהן ערכו גם הם אימון ריצה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק