מכבי פת: זנדברג שב להתאמן

הקשר התנצל בפני מאמנו, פרדי דוד, על אירועי המשחק האחרון ושב להתאמן לאחר עונש ההשעייה, לא לפני שספג קנס כספי, אותו יתרום לעמותה לסכרת נעורים. עומר גולן סובל מקרע בגיד וייעדר כשבוע וחצי

יום שלישי 07 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 מיכאל זנדברג, קשר מכבי פתח תקווה שהושעה מהקבוצה בעקבות התנהגות בלתי הולמת לאחר שהוחלף במשחק האחרון מול מכבי נתניה ע"י המאמן פרדי דוד, שב הערב (שלישי) להתאמן עם חבריו. 

הקשר התנצל בפני דוד באופן אישי ולאחר מכן חזר על התנצלותו באופן פומבי מול שחקני הקבוצה. הקנס הכספי אותו ספג זנדברג יעמוד בעינו, והקשר יתרום סכום נכבד לעמותה לסכרת נעורים. 

בשורה קצת פחות טובה למלאבסים הגיעה עם תוצאות בדיקת האולטרסאונד שעבר עומר גולן. כזכור, השחקן לא לקח חלק במשחק הקבוצה ביום ראשון עקב מתיחה במפשעה, אך תוצאות הבדיקה הראו כי מדובר בקרע בגיד.

על פי ההערכות הרפואיות, גולן צפוי להיעדר כשבוע וחצי. המשמעות- לא יעמוד לרשותו של פרדי דוד בשני משחקי הקבוצה הקרובים, מול מכבי תל אביב ובני יהודה.

הבלם מורד מגמאדוב חזר להתאמן אחרי שבועיים בהם נעדר עקב פריצת דיסק, אך הוא הבלם עדיין בספק למשחק בשבת מול מכבי ת"א. רוביל סרסור התאמן בנפרד, והוא צפוי לחבור לחבריו לאימונים רגילים בקרוב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק