גאווה גדולה לצד אכזבה קטנה

אלי גוטמן מבכה את סיום דרכם של האדומים בליגה האירופית, אך יודע להסתכל גם על חצי הכוס המלאה: "היינו כפסע מסנסציה. אנחנו גאים בקמפיין שעשינו". ערן זהבי: "תחושת פספוס"

יום שלישי 07 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
שלב הבתים בליגה האירופית היה במרחק דקות ספורות מהפועל תל אביב, אך שער דרמטי בדקה ה-88 קבע שוויון 2:2 מול ליון ושלח את בנפיקה לשם. אלי גוטמן ניסה להשתחרר מתחושבת האכזבה בסיום: "היינו כפסע מסנסציה. אין מה לעשות, זה הכדורגל. אני גאה בשחקנים שלי. כולם יודעים איזה קבוצות השאירו פה נקודות, איזה קבוצות התרסקו פה. מדובר בקבוצה שהגיעה לחצי גמר הצמפיונס ליג בעונה שעברה והפסידה לבאיירן מינכן. זה אומר הכל". 

"הפועל השתפרה ממשחק למשחק ואני גאה בבחורים שלי. אין לי הרבה מה לומר מעבר לזה.
בחדר ההלבשה שלנו תראו עכשיו פרצופים עצובים ולא שמחים מההישג. הבחורים שלי רציניים, מקצועיים שבאו לגוב האריות של אירופה וידעו לעשות הגנה טובה. ליון קבוצה שלוחצת, אבל ידענו לצאת למתפרצות, הבקענו את אחד השערים שיתחרה על השער הכי גדול בצ'מפיונס ליג, ומי אם לא ערן זהבי כבש אותו".

על פציעתו של איתי שכטר, שנפגע בכתפו והוחלף בדקות הפתיחה: "איתי פרק את הכתף. הוא כוח חשוב בשבילנו. הוא עובר תקופה לא קלה של חוסר מזל, אבל כמו שהוא היה שם בשבילנו אנחנו נהיה שם בשבילו".

המאמן סיכם ואמר: "אנחנו גאים בקמפיין שעשינו. שמענו שבנפיקה הפסידה 2:1, ובלי הגול שספגנו היינו עכשיו בליגה האירופית. זו גאווה גדולה לצד אכזבה קטנה".

ערן זהבי סיכם: "תחושת פספוס. אני מאוד מאושר על הגול, אבל מאוכזב מאוד. היינו רחוקים רק 2 דקות מהליגה האירופית. אף אחד לא האמין, אבל אנחנו האמנו. חזרנו מפיגור כמו גברים. אם אנחנו יוצאים עם תחושת פספוס מליון, המצב שלנו טוב".

על פציעתו של שכטר אמר זהבי: "חבל על איתי, אני מקווה שחומרת הפציעה לא גדולה. הוא עובר השנה הרבה פציעות וחבל, הוא שחקן מצוין ומגיע לו להיות ברמות הגבוהות. אני מקווה שהוא יחזור מהר לעזור לנו".

בן שהר הוסיף: "מבחינתי אני מאוד שמח לחזור לפה שוב, ידעתי שזה יקרה ושזה עניין של זמן. הפרצופים לא הכי שמחים בחדר ההלבשה. אם אנחנו עצובים מ- 2:2 מול ליון, זה רק מראה כמה רצינו לנצח פה. אני גאנה במה שעשינו פה, כל הקבוצה עבדה 90 דקות. זה כבוד גדול. מהבחינה האישית, אני מקווה להמשיך לעזור להפועל גם בליגה, כמו שעזרתי לה לעלות לליגת האלופות".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק