ירושלים גברה על נימבורק

יורוקאפ: 26 נק' לסולומון ו-24 לסם קלנסי סידרו לשחקניו של קטש 82:91 על הקבוצה של המאמן הישראלי ננו גינצבורג, שניצחה אותם בשבוע שעבר. יוגב אוחיון נפצע. ניצחונות גם לחיפה ונתניה בגביע האתגר

יום שלישי 07 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 המחזור הרביעי ביורוקאפ האיר פנים להפועל ירושלים שניצחה הערב במלחה את נימבורק הצ'כית, הקבוצה של המאמן הישראלי ננו גינצבורג והשחקן אפיק נסים, שרק בשבוע שעבר ניצחה את ירושלים בצ'כיה. בעקבות הניצחון, ניצבת ירושלים במקום הראשון בבית.

הרבע הראשון התאפיין בכדורסל מצוין של סם קלנסי והסתיים ביתרון 14:19 לירושלים, ברבע השני אפיק נסים לקח את העניינים לידיים והרבע הסתיים ב-42:43 לנימבורק. הרבע השלישי התנהל בשלטון יחיד של וויל סולומון והסתיים  ב-54:67 לירושלמים, והסיום היה שייך לסם קלנסי 82:91 בסיום.

רכזה של ירושלים, יוגב אוחיון,  סובב את הקרסול ופונה לבית החולים לפני סיום המחצית הראשונה.

קלעו לירושלים סולומון 26 וקלנסי 24. לנימבורק הרבה לקלוע מיודענו טרה סימונס עם 19.

מאמן הפועל ירושלים, עודד קטש,  אמר בסיום "שמנו בצד את שני ההפסדים האחרונים והתאוששנו יפה". גינצבורג אמר: "ידענו שיהיה לנו קשה במלחה. אין לי טענות לשחקניי".

בגביע האתגר ניצחה מכבי חיפה את פרנקפורט 53:54 במשחק צמוד אבל נקודה של לנדסברג בסיום הכריעה את המשחק. ברק נתניה ניצחה את ליאז הבלגית 67:78 במשחק שהציב אותם במקום הראשון בבית, והבטיח לה את הכרטיס לשלב הבא.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק