יש לי הצעה ממכבי. זה החלום שלי

במכבי ת"א ממשיכים להכחיש את המגעים, אבל מילובאן מאצ'בן, שמועמד להצטרף למכבי בקרוב,אמר: "יש מגעים, אני מקווה שתהיה חתימה. אני יכול להוסיף מאוד לצהובים". מאצ'באן קלע 31 נקודות במשחק קבוצתו העונה מול גליל בישראל

יום רביעי 08 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 במכבי ת"א נהנים בינתיים מעונה נהדרת גם בזירה האירופית וגם בזירה המקומית. אולם, דייויד בלאט והצוות המקצועי של הצהובים נמצאים בחיפושים קדחתניים אחרי גבוה נוסף לסגל בעקבות השיחרורים של אלישי כדיר וג'ף פוט. 

למרות שבמכבי ת"א מכחישים את השמועות המוצקות, הקבוצה נמצאת במגעים מתקדמים עם הסנטר הסרבי של ורסאץ', מילאן מאצ'בן שהיה מועמד לקבוצה גם בקיץ אך צירופו טורפד ברגע האחרון.

מי שמכיר היטב את מאצ'בן הוא ליאור ליובין, מאמנה של גליל/גלבוע. גליל הודחה בתחילת העונה במוקדמות היורוליג ע"י ורסאץ' של מאצ'באן, שפשוט חגג על הגבוהים של הגליל עם 31 נקודות במשחק הראשון בישראל ו-21 נקודות בגומלין בסרביה.

מאצ'בן אישר היום את  הדברים ואמר ל-TELESPORT: "יש מגעים עם מכבי ת"א. מכבי בשבילי זה חלום, זה אחד המועדונים הכי מעוטרים באירופה. יש להם עונה מצויינת, אני חושב שאני יכול להוסיף להם המון".

למה לא הגעת בקיץ?

"יש דברים שלא תלויים בי, היה דו שיח בין הסוכן שלי למכבי. לצערי זה לא הבשיל למרות שזה היה ממש קרוב אבל הפעם זה נראה לי יותר רציני".

למה דווקא מכבי?

"זו עובדה שחסר לה שחקן בתפקיד שלי וזו ההזדמנות שלי להגיע לשם. למכבי יש סיכוי טוב להגיע לפיינל-פור ואולי לזכות ביורוליג. אני שחקן צעיר שרוצה לגדול ומכבי הוא המקום הנכון עבורי. מכבי יכולה להוות עבורי מקפצה כמו שהיא שימשה להרבה מאוד שחקנים צעירים שבאו אליה ונגעו בתהילה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק