סקרמנטו רוצה לעצור את הסחף

המלצת WINNER NBA: אחרי 8 הפסדים ברציפות, הקבוצה של עמרי כספי תארח את וושינגטון, כאשר כוכבה טייריק אוואנס בספק למשחק, וכשהיא עם הגב אל הקיר. וושינגטון עדיין מחפשת ניצחון חוץ ראשון העונה

יום רביעי 08 דצמבר 2010
שלמה חסיד

  סקרמנטו קינגס, קבוצתו של הישראלי עמרי כספי, תארח הלילה את וושינגטון וויזארדס למשחק שבו היא חייבת לנצח, אחרי שהפסידה שמונה משחקים ברציפות. הבעיה היא שטייריק אוואנס, הסקורר הצעיר של סקרמנטו, בספק למשחק, כשממול הוויזארדס רעבים לניצחון חוץ ראשון העונה.

 סקרמנטו פתחה את העונה מצוין עם מאזן של 1:3, אבל אז החלו הקלקולים. סקרמנטו הפסידה ב-14 מ-15 משחקיה האחרונים. כרגע סקרמנטו במאזן הגרוע בליגה אבל נחמה פורתא הם יכולים למצוא בכך שבשני ההפסדים האחרונים הם הובילו ברבעים האחרונים, כך שאולי זו רק בעיה מנטאלית.

 ביום שני הפסידה סקרמנטו ללוס אנג'לס קליפרס 91:98, כשפו ג'טר נכנס לעניינים במקום טייריק אוואנס שנאבק בפציעה. ג'טר קלע 11 נק' בשני משחקיו האחרונים, וביום שני הוא קלע את כל הנקודות בתוך הרבע האחרון, החלש יותר של קבוצתוו. סקרמנטו הספידה בכל ארבעת משחקיה האחרונים בארקו ארנה, אבל יריבתה כאמור עדיין לא ניצחה בחוץ ב-11 משחקיה בליגה העונה, וביום שני הפסידה לליקרס בסטייפלס סנטר 108:115. הוויזארדס תשחק ללא אנדרי בלאצ'ה שקוע בממוצע 17.1 נק' למשחק, אבל המחליף שלו ניק יאנג להט מול הלייקרס עם שיא עונתי של 30 נק'.

 הוויזארדס ניצחו בסקרמנטו בתשעה מעשרת המשחקים האחרונים, אבל במשחק האחרון ביניהן בדצמבר לפני שנה אוואנס עצר אותם עם 26 נק' וניצחון 109:112 לסקרמנטו.

משחק מספר 53: סקרמנטו- וושינגטון 4+. ההימור: 1

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק