2 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים על שני משחקי כדורגל להימור. הכנסו וקראו את המלצות ה-WINNER

יום חמישי 09 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 ארגנטינוס ג'וניורס – לאנוס – 1 (יחס 1.85)

שני מחזורים לסיום האפרטורה, שתי הקבוצות מגיעות למשחק כשהן צמודות בטבלה ורק 2 נקודות מפרידות ביניהן. אמנם התוצאה פה לא תשנה הרבה לשתיהן באפרטורה, אבל מאחר והעולות לליברטדורס וסודאמריקנה נקבעות ע"י האפרטורה והקלאסורה ביחד, הרי שהנקודות חשובות לשתיהן. ארגנטינוס מגיעה למשחק אחרי הפסד 3-1 לאסטודיאנטס, שהגיע אחרי 5 משחקים ללא הפסד ובבית היא לא ספגה שער ב-5 המשחקים האחרונים. לאנוס גם כן בכושר טוב עם 7 נקודות ב-3 המשחקים האחרונים אבל בחוץ הפסידה ב-4 מ-6 המשחקים האחרונים שלה. אני אלך פה על הביתיות של ארגנטינוס.

לוטון – צ'רלטון – 2 (יחס 1.95)

משחק חוזר במסגרת הסיבוב השני של הגביע האנגלי. המשחק הראשון בין הקבוצות, שנערך בצ'רלטון הסתיים ב-2:2 דרמטי. לוטון, שרק לפני 4 עונות היתה בצ'מפיונשיפ, נמצאת כעת בליגה המחזוית (ליגה חמישית) ומתמודדת על מקום שמוביל לליגה הרביעית. מאז אותה עונה ב-2006/07 המועדון נקלע לקשיים פיננסיים וכעת מנסה לשקם את עצמו. צ'רלטון מנגד נמצאת כרגע במקום ה-2 בליגה השלישית, מקום שמוביל אוטומטית לעלייה לצ'מפיונשיפ. היא משוועת לחזור לימים היפים באמצע העשור הקודם בפרמייר ליג אבל רוצה להתקדם גם במפעל השני בחשיבותו ולמרות שבגביע הכל יכול לקרות, אני עם האורחים פה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק