מסדר החולים באורלנדו מתקצר

המלצת NBA: אחרי שהפסידה פעמיים ברציפות, המג'יק מצפה לחזרת שחקניה החולים, במשחק הלילה מול פורטלנד, שכוכבה ברנדון רוי קלע בממוצע של 31.5 נק' בשני המשחקים האחרונים מול אורלנדו

יום חמישי 09 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 אחרי שהפסידה פעמיים ברציפות, בפעם השניה העונה, אורלנדו מתאוששת אט אט ממגיפה של וירוס שהתפשט בין שחקניה. לדוויט הווארד, ג'י ג'י רדיק ומייקל פייטרוס,  שהשתתפו בהפסד ביום שני 74:80 לאטלנטה, אחרי שבועיים בחוץ בגלל מחלה, מצטרף הלילה  ג'מיר נלסון, שלא שיחק בשלושת המשחקים האחרונים, וישחק הלילה מול פורטלנד בחוץ. 

נלסון, שחלה אחרי המשחק נגד שיקאגו, בו הפציץ 24 נק', אמר: "זה מצב לא נורמאלי, ממש מגיפה של מחלות בפרק זמן קצר, ואני שמח שכולם חוזרים עכשיו לפרקט, כי ביחד אנחנו נחזור להיות מכונה משומנת". 

לאורלנדו מאזן של 6:15, ובהפסד לאטלנטה ביום שני היא קלעה באחוז של 37.8 מהשדה ו-22 אחוז משלוש נק'.  "לא היו לנו אפילו 3 דקות רצופות של כדורסל במשחק הזה", אמר מאמנה סטן ואן גנדי. "עכשיו כשהשורות התמלאו ניראה טוב יותר".

 דוויט הווארד, כוכב הקבוצה, נמצא במשבר. העונה הוא קולע בממוצע רק 12 נק', הנתון הגרוע ביותר בקריירה שלו. למגי'ק ממוצע של 92.8 נק' בחוץ, לעומת 100.9 בבית,, והלילה היא מתחילה מסע של ארבעה משחקי חוץ ברציפות.

ממול הבלייזרס במאזן של 11:10. ביום שלישי הם בלמו תקופה רעה, כאשר ניצחו את פיניקס 99:106. ברבע הרביעי של המשחק הם קלעו 37 נק', ושיפרו את המאזן הבייתי שלהם ל-3:6. ווסלי מתיאוס בלט עם 24 נק', ברנדון רוי הוסיף 20, אלא שבשני המשחקים האחרונים שלו מול המגיק ממוצע הקליעות שלו עומד על 31.5. מה הוא מתכנן למשחק הלילה?.

נתון נוסף שחשוב לציין הוא שאנדרה מילר, הרכז המצויין של פורטלנד שלא שיחק בניצחון על פיניקס חוזר לחמישיה של פורטלנד. בביתה, פורטלנד היא יריבה קשה לכל קבוצה, גם לאורלנדו שלא נמצאת בשיאה. פורטלנד להערכתנו תעמוד בליין ואף תנצח. 

משחק 88: פורטלנד (3+) - אורלנדו - ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק