שכונה ושמה בני סכנין

לפי ההתנהלות של נציגת המגזר, אין לה מקום בליגת העל. חבל שמה שהתחיל כפנינה ניהולית בימים של מאזן גנאים, הולך ומתמסמס כל הדרך הבטוחה אל הליגה הלאומית

יום שישי 10 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 איזו שכונה בבני סכנין. התנהלות כזאת לא תמצאו באף מקום בליגת העל. לי אישית כבר ברור שבני סכנין תרד ליגה בסיום העונה, רק שהפעם היא תתקשה לעלות בחזרה. באיזה מקום בעולם שמעתם שהמאמן, אלמוני בשם סלובודן דראפיץ' שמעולם לא אימן קבוצה בליגת העל וכל תהילתו הייתה כשהיה בלם בינוני במכבי נתניה בשנות ה-80, מעיף חצי קבוצה ומתעמת עם שחקנים בכירים כמו מאיר כהן וטל חן, שלהבדיל ממנו כבר עשו כמה דברים בסכנין.

איפה ההנהלה אתם שואלים את עצמכם? כנראה שבסכנין אין דבר כזה. יש חמולות והם מנהלים את העניינים לפי האינטרסים שלהם. שתמות הקבוצה, זה לא אכפת לאף אחד. רק בשנה שעברה הם סיימו את העונה בפלייאוף האמצעי והיה נראה כי פניהם לצמרת, אבל מאז קרו כמה דברים. לא נעים להגיד, אבל סכנין מצדיקה אחת לאחת את כל הבדיחות שמספרים פה על ערבים. 

הם פשוט עובדים הפוך, לא נותנים לשכל לקבוע, אלא רק לגחמות. ככה דרכם לליגה א' בטוחה. נכון, חוץ ממכבי חיפה אין פה אפילו מועדון אחד שמתנהל בצורה שפויה, אבל שכונות כמו בית"ר ירושלים, מכבי ת"א והפועל ת"א הן אימפריות של שכונה לעומת הקרקס המהלך שנקרא בני סכנין.

מונדר חלאיילה, הדובר של בני סכנין, הוא חבר טוב ואיש יקר, אבל שיסלח לי ידידי הדובר - ההנהלה שלו מקבלת אצלי ציון אפס. רק לפני חודשיים רשמתי כאן טור שאסור לדראפיץ' לאמן בליגת העל, אבל אף אחד בסכנין לא הקשיב כי הם רצו מאמן בובה שיקבל את התכתיבים שלהם. לא חלפו 60 יום וסכנין הפכה לתוהו ובהו. אבל הפעם, לדעתי, לא דראפיץ' אשם, אלא מי שמינה אותו. בקרוב הוא ילמד שבליגת העל אין מקום לטעויות כאלה ואת העונש משלמים בזמן ובמזומן. בירידת ליגה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק