יולב אישרה את גן נר

גליל/גלבוע תארח את סדוויטה זאגרב במשחק הבית האחרון בשלב הבלים של היורוקאפ באולם הביתי, אחרי שנאלצה עד כה לארח ב"מלחה". חיים אוחיון, בעלי הקבוצה: "החלטה שהייתה צריכה להתקבל עוד קודם"

יום שישי 10 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

יכול להיות שזה מאוחר מדי, אבל בגליל/גלבוע בכל זאת נרשמים חיוכים: יול"ב החליטה לקראת משחק הבית האחרון של היורוקאפ לאשר את האולם בגן-נר, המגרש הביתי של אלופת ישראל. בעקבות זאת, הפועל גליל/גלבוע תזכה לארח במשחק הבית האחרון של שלב הבתים את סדוויטה זאגרב במגרש הביתי.

עבור גליל/גלבוע אף מדובר בהסטוריה, מאחר ואף משחק במסגרת אירופית לא נערך בצפון עד כה. העונה אירחה גליל/גלבוע את משחקיה בהיכל "נוקיה" בת"א במוקדמות היורוליג, ולאחר מכן בירושלים, כאשר "מלחה" אירח את 2 משחקי היורוקאפ עד כה. כזכור, לפני למעלה משבוע סיירו אנשי יול"ב בגן-נר, אחרי שזה נפסל בפעמיים הקודמות.

על מנת להעפיל לשלב הבא במסגרת היורוקאפ, על גליל לנצח את שני המשחקים הנותרים - בבית מול זאגרב ובחוץ מול שרון דרוקר ואריס סלוניקי. לגליל ניצחון אחד במפעל, משחק החוץ מול זאגרב.

חיים אוחיון, הבעלים של הקבוצה התייחס לאירוח ההיסטורי הצפוי: "חבל שזה קורה רק עכשיו, אבל אין ספק שמדובר בהכרה במעמד ובקהל שלנו. אני מאוד שמח על כך אבל מדובר בהחלטה שהייתה צריכה להתקבל עוד קודם. אני מאוד מודה לשמעון מזרחי על המאמצים, זה לא היה פשוט לשנות את ההחלטה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק