חן פומרנץ נבחר למשחק האולסטאר

המקשר הישראלי קיבל 39 אחוז מהקולות ועשה היסטוריה: יהיה לישראלי הראשון במשחק האולסטאר של הבונדסליגה הגרמנית, הליגה הנחשבת הטובה בעולם. פומרנץ: "הרגשה מדהימה"

שבת 11 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

היסטוריה ישראלית בענף הכדוריד, ובמיוחד גאווה גדולה עבור חן פומרנץ: המקשר הישראלי המשחק בקבוצת האם מליגת הבונדסליגה הגרמנית, ליגת הכדוריד הנחשבת לטובה בעולם, נבחר למשחק האולסטאר עם 39 אחוזים מהקולות.

פומרנץ נבחר במקום הראשון בעמדת המקשר, כשלזכותו הצביעו למעלה מ-12 אלף אנשים. הוא הקדים ב-3 אחוזים את פיליפ זיצ'ה, מלך שערי הליגה, וכמו גם את הקרואטי דומאגוי דובאניק, השחקן היקר ביותר בעולם ושחקן המבורג, מוליכת הליגה. בגרמניה נכתב כי מספר קולות רב עבור פומרנץ הגיע מישראל.

חן פומרנץ סיפר על ההתרגשות אחרי ששמע שהוא הבחירה מספר 1 לעמדת המקשר במשחק האולסטאר: "מדובר בהרגשה מדהימה. זה מחמיא לי מאוד שנבחרתי לקבוצה הטובה ביותר, אני מודה לכל מי שבחר ומבטיח לעשות את הכי טוב בשביל אוהדי הכדוריד שעזרו לחלום להתגשם. זו הייתה חוויה לראות את השם שלי בנבחרת האולסטאר של הליגה הטובה בעולם. אני מחכה בשביל להראות מה אני יכול לעשות יחד עם כל הכוכבים האחרים".

כידוע, חן פומרנץ הוא אינו הישראלי היחיד המשחק בליגת הבונדסליגה. גם אבישי סמולר שייך לליגת הכדוריד הטובה בעולם והוא משחק בקבוצת למגו, איתה העפיל לשמינית גמר גביע האיגוד האירופי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק