מה לא עושים בשביל לנצח

בקבוצת הנערים של הפועל חדרה לא אהבו את בקשות בית"ר חיפה להפסיק את המשחק ביניהן בשבת האחרונה, והיו מעורבים בקטטה אלימה. מאמן חדרה: היו"ר סטר לשחקן שלי

יום שני 12 פברואר 2007
שחף קורנפלד

האלימות במגרשי הכדורגל לא פוסחת גם על ליגות הנוער והנערים. בשבת האחרונה פוצץ המשחק בין הפועל חדרה לבית"ר חיפה לאחר עימות אלים בין שתי הקבוצות.

כעשר דקות לפני סיום המשחק, במצב של 0:6 לחדרה, תיקל שחקן של חיפה בצורה חריפה את אחד משחקני חדרה. בתגובה לתיקול, השחקן הנפגע הדף את התוקף, ומרגע זה החלה להתפתח קטטה בין מספר שחקנים.

יו"ר בית"ר חיפה, שלמה לוי החליט להתערב ובתגובה העניש מספר משחקניו והוריד אותם מהמגרש כצעד משמעתי. לוי העיר לשופט כי למשחק אין עוד ערך ספורטיבי וביקש ממנו להפסיק את המשחק.

בחדרה מאוד לא אהבו את בקשותיו של לוי וביקשו להגיע לסיום החוקי של המשחק, במסגרת מאבקם על הגעה למקום הראשון שיקנה להם את הכרטיס לליגה הארצית בתום העונה. לטענת לוי, ברגע שניגש אל השופט, ניגש אליו מוחמד מסאווה, קשרה האחורי של חדרה, גידף אותו והלם בפניו, אירוע שלא ראה שופט המשחק. יצויין כי לוי הודה כי בתגובה לגידופים הוא תפס בצווארו של מסאווה.

בשל האירועים תאלץ חדרה להמתין עד ליום רביעי לקבלת החלטה לגבי עונשה בוועדת המשמעת. מאמן חדרה, רון קלר אמר ל-TELESPORT בתגובה על האירועים: "בזמן שהכדור היה מחוץ למגרש, תיקל שחקן מחיפה את אחד השחקנים שלי. אותו שחקן בתגובה דחף את השחקן שתיקל אותו, מקרה שלא היה צריך להיעשות. מאותו הרגע החלה להתפתח תגרה בין מספר שחקנים".

בתגובה לטענות לוי לתקיפתו על-ידי אחד משחקניו אמר קלר: "לוי ניגש אליו וסטר לו, אני לא חושב שמישהו צריך להישאר חייב כשתוקפים אותו, מדובר בסך הכל בנער בן 16, ויש להתחשב בכך. כמועדון מכובד אנחנו צריכים להוקיע מקרים כאלה, ננקוט את הצעדים המתאימים במטרה לחנך את השחקנים שהתפרעו".

צפו בביקור שערכנו באימון הפועל חדרה באמצע השבוע על-ידי לחיצה על PLAY בתמונה העליונה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק