קווין דוראנט מחכה לקליבלנד

המלצת WINNER NBA: עברו הימים שלברון ג'יימס היה עוצר לבדו את הידית של אוקלהומה. בלעדיו ספק אם לקליבלנד יהיה מה למכור מולה הלילה, במיוחד אם מביאים בחשבון את השיפור במשחקו של ווסטרוק. קליבלנד תנסה למנוע הפסד שמיני ברציפות

יום ראשון 12 דצמבר 2010
שלמה חסיד

  קליבלנד קבאלירס עדיין נמצאת בטראומת העזיבה של לברון ג'יימס, והלילה כשתתארח באוקלהומה היא תנסה לחמוק מהפסד שמיני ברציפות, מול הקבוצה של קווין דוראנט וראסל ווסטברוק. המצ' אפ בין לברון לדוראנט היה מרתק בשלוש השנים האחרונות, אבל בלי לברון ספק אם לקליבלנד יש מי שיכול לעצור את דוראנט בדרך לניצחון.

 דוראנט שהוביל בשנה שעברה את הליגה עם 30.5 נק', קולע השנה בממוצע נאה של 27.3 נק' למשחק, אבל הנתון המשמעותי הוא השיפור במשחק ההתקפה של ווסטרוק שהיה קולע עד העונה 16.1 נק' למשחק, ועכשיו הממוצע שלו עומד על 24.3, וזה מה שהופך את אוקלהומה לחברה בצמרת של ליגת המערב. זאת עם מאזן נאה של 8:16.

 ביום שישי ניצחה אוקלהומה את ניו אורלינס 92:97 כאשר ווסטרוק בוער עם 29 נק'. הסטטיסטיקה מראה שכל פעם שווסטרוק קולע מעל 25 נק', אוקלהומה מנצחת במשחק. אגב, בארבעת המשחקים האחרונים מול קליבלנד ווסטרוק קלע רק ב-36.4 אחוז.

 קליבלנד הפסידה ליוסטון אתמול 95:110. ברבע השלישי רצה יוסטון ל-4:17, וקליבלנד שעד אז הובילה, פשוט הרימה ידיים. עכשיו היא במאזן גרוע של 16:7, ורק מנסה לעצור איכשהו את ההידרדרות.

 משחק מספר 55: אוקלוהומה סיטי - קליבלנד קאבאלירס (13+). ההימור: 1

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק