דודי סלע: המטרה לסיים בטופ 50

הטניסאים הבכירים של ישראל עורכים אימונים משותפים לקראת אליפות ישראל שתתקיים ברעננה. סלע פירגן: "כיף לעבוד עם הראל לוי. הוא, אוקון ווינטרוב יהיו האיום המרכזי באליפות"

יום שני 13 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 פחות משבוע לקראת פתיחתה של אליפות ישראל לבוגרים (19-25 בדצמבר) אשר תתקיים במועדון הטניס רעננה, השחקנים הישראליים מתכוננים במרץ לקראת פתיחת האליפות ופתיחת העונה המקצועית- ואת ימי הגשם מנצלים כדי לערוך אימוני כושר. היום אף יערכו מספר שחקנים, ביניהם הראל לוי, נועם אוקון ודודי סלע משחק כדורגל משותף.

סלע, שלא שיחק תחרות יותר מחודשיים, חזר להתאמן בהדרגתיות לפני כשבועיים וכזכור, נעזר בשירותי האימון של חברו לנבחרת, הראל לוי. "עדיין קצת כואב לי בגב העליון אבל בסך הכל האימונים עוברים בסדר גמור. הראל נותן לי טיפים ואנחנו עובדים קשה מאוד. כיף שיש מישהו כמו הראל לצידי", אמר סלע.

סלע סיפר על הנושאים המרכזיים עליהם הוא עובד עם לוי באימונים: "אנחנו מתמקדים איך להישאר קרוב יותר לבייסליין ולתפוס את הכדור יותר מוקדם ובאופן כללי- איך להיות יותר יעיל על המגרש. את ימי הגשם אני מעביר באימוני כושר".

בד בבד ממשיך סלע לחפש מאמן קבוע: "בעונה הקרובה אני רוצה לייצר סביבי מעטפת מקצועית טובה שתכלול מאמן טניס ומאמן כושר, וכן מאמן שילווה אותי בנסיעות. החל מחודש ינואר אני מאמין שזה ייצא לדרך וכך אוכל לשמור על יציבות במהלך העונה. המטרה שלי היא לסיים את העונה הבאה בטופ 50".

על אליפות ישראל סיפר סלע: "תמיד כיף לשחק באליפות ישראל. אמנם עבר זמן מאז התחרות האחרונה בה השתתפתי אך אני מקווה להציג כושר טוב. אם אכן אגיע לחצי הגמר ולגמר, זה יהיה אימון טוב בשבילי".

ומה במקרה שיפגוש סלע את מאמנו הטרי בתחרות? "אני מאמין שבמהלך המשחק הוא ייתן לי כמה טיפים איך לנצח אותו. וברצינות, הראל נועם ואמיר וינטרוב ללא ספק יהוו את האיומים המרכזיים באליפות, למרות שהראל ונועם לא כל כך מתאמנים", סיכם סלע.

במקביל לאליפות ישראל לבוגרים, יתקיים לראשונה "טורניר אתנה" בשיתוף המועצה הציבורית לקידום נערות ונשים בספורט, לבנות מובילות בטניס הישראלי בגילאי 13-17. בטורניר יחולקו פרסים בגובה 20,000 שקלים, לצורך סיוע לנסיעות לתחרויות ומחנות אימונים בינלאומיים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק