יוטה רוצה לנקום בגולדן סטייט

המלצת WINNER NBA: בתחילת נובמבר בנובמבר באוקלנד גולדן סטייט ניצחה את יוטה, במשחק בו הג'אז קלעו באחוזים הגרועים ביותר שלה העונה. הלילה, במבצרה הבייתי, יוטה רוצה לסגור את החשבון

יום שני 13 דצמבר 2010

  ביוטה ג'אז עדיין זוכרים את ההפסד המצלצל לגולדן סטייט 78:95 ב-5 בנובמבר השנה, כאשר יוטה קלעה את כמות הנקודות הנמוכה ביותר שלה העונה. הלילה, גולדן סטייט מגיעה למגרשה הבייתי של יוטה, שרוצה לנקום את ההפסד, וכן את נתון הקליעה המזעזע הזה.

 הג'אז ניצחה ב-8 מתוך 9 המשחקים האחרונים בהן אירחה את הווריורס, כאשר במשחקים האלה היא קלעה בממוצע 115.4 נק'. במאזן של כל הזמנים ניצחה הג'אז 65 מתוך 80 המשחקים בהן אירחה את גולדן סטייט.

 ביום שישי הפסידה יוטה לאורלנדו 105:117, כשדרון וויליאמס קולע 34, בדיוק לילה אחד אחרי שקלע 32 מול אורלנדו. אותו ווילימס קלע רק 23 בהפסד האחרון של יוטה לווריורס, ונראה אם הערב הוא יצליח למחוק את החרפה ההיא.

 גולדן סטייט במאזן גרוע של 15:8, תנסה למנוע הפסד שישי ברציפות אחרי ההתחלקות 84:106 מול מיאמי ביום שישי. סטפון קורי, הגארד המצוין של הקבוצה, לא ישחק בגלל פציעה. קורי קלע 20 בניצחון על יוטה בנובמבר. מי שכן ישחק הוא מונטה אליס שקלע 24 בניצחון של הווריורס על הג'אז בנובמבר. "אנחנו לא מפחדים מהם", אמר אליס. "נבוא לשחק את הכדורסל הרגיל שלנו ולנסות לנצח שוב".

משחק מספר 88: יוטה ג'אז- גולדן סטייט 12+. ההימור: 1


צילום: GETTYIMAGES

 

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק