תחילת הסוף? גרנט זומן לשיחה קשה

הנהלת ווסטהאם זועמת על המנג'ר הישראלי בעקבות התוצאות הרעות וזימנה את גרנט לפגישה שבה הוא יצטרף לתת הסברים. מקור בכיר בווסטהאם: "כל קבוצה נקלעת לעיתים לתקופה קשה, תפקיד המנג'ר הוא להוציא אותה ממנה"

יום שלישי 14 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 השבוע האחרון בפרמייר-ליג עמד בסימן פיטורי מאמנים. כריס האטון, מאמנה של ניוקאסל וסם אלרדייס מאמנה של בלקבורן, פוטרו מתפקידם למרות שעשו עבודה די טובה והקבוצות שלהם היו רחוקות מהתחתית הלוהטת.

על פי הדיווחים של "הסאן" הלונדוני, אברהם גרנט עלול להיות המאמן השלישי שיאבד את תפקידו. דייויד גולד וסאליבן, הבעלים המשותפים של ווסטהאם זועמים על התוצאות האחרונות של הקבוצה ועל הגישה הפאסיבית לטענתם של גרנט. למרות שווסטהאם ממוקמת אחרונה ורחוקה 5 נקודות מחוף מבטחים, גרנט ממשיך לטעון שהקבוצה שלו משחקת טוב, מה שמרתיח את ההנהלה.

גרנט, צפוי להיפגש מאוחר יותר היום עם שני הבעלים של ווסטהאם ועם המנכ"לית קרן בריידי לשיחה שצפויה להיות שיחה מאוד קשה שבה גרנט ייאלץ לתת הסברים לתוצאות הרעות של "הפטישים".

בכיר במועדון הסביר היום: "כל קבוצה יכולה לסבול מחוסר מזל וכמה תוצאות לא  טובות, אבל התפקיד של המנג'ר הוא להוציא את הקבוצה מהבוץ ולהנחיל בה רוח לחימה וזה בינתיים לא קורה".

הפגישה הזו, היא סימן ראשון לחוסר האמון שמביעה הנהלת ווסטהאם במנג'ר הישראלי, אותו היא התעקשה לגבות עד עכשיו. בתקשורת האנגלית כבר מדווחים שסאם אלרדייס, המנג'ר שפוטר אתמול מבלקבורן, הוא המועמד המוביל לרשת את גרנט כמאמן ווסטהאם"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק