אימון: 1:3 למכבי על ראשון

מכבי ת"א ערכה היום משחק אימון בקרית שלום מול הפועל ראשון מצמרת הלאומית ולא התקשתה לנצח בהרכב משני. כחלון (9), קולאוטי (72) ומדוניאנין (82) כבשו למכבי. קולה צימק זמנית. מכבי תעמוד הערב לדין משמעתי בהתאחדות

יום שלישי 14 דצמבר 2010
אביחי קרבציק
 מכבי ת"א ערכה היום (ג') משחק אימון בקרית שלום מול הפועל ראשל"צ מהלאומית. אבי נמני ויוסי מזרחי נתנו לשחקני ההרכב ששיחקו מול מכבי פ"ת לנוח והמחליפים שלהם לא התקשו לנצח את הראשונים 1:3.

מכבי ת"א עלתה ליתרון ראשון כבר בדקה התשיעית משער של תמיר כחלון, שקיבל כדור מצויין מסבן ודחק מקרוב פנימה. מכבי הורידה הילוך אבל הכנסתם של קולאוטי ואלברמן לכר הדשא, העירה את הצהובים שכבשו את השני בדקה ה-72 מרגלי קולאוטי, שניצל בישול יפה של מדוניאנין. קולה מראשון, צימק זמנית עבור ראשון אבל המילה האחרונה היתה של מדוניאנין, שדייק מבעיטות עונשין מ-11 מטרים בדקה ה-82 וקבע את תוצאת הסיום.

ללא קשר למשחק היום, בקבוצה חוששים מאוד מהדיון המשמעתי שמצפה להם הערב בהתאחדות לכדורגל. מכבי, תועמד לדין באשמה של התפרעות אוהדיה במשחק מול מכבי פ"ת בשבת (1:1) וכן בגין זריקות חפצים של אוהדיה על הקוון אורן בורנשטיין.

על פי ההתאחדות, נגד מכבי עומד עונש על תנאי של משחק אחד ללא קהל ואם מכבי תורשע שוב ע"י אבן עזרא באותו סעיף, היא תספוג כמעט בוודאות עונש של משחק ללא קהל בפועל. 

כזכור, מכבי ת"א שיחקה כבר משחק אחד ללא קהל מול הפועל פ"ת ואם תואשם שוב זו תהיה הפעם השניה כאשר הליגה עוד לא הגיעה לאמצע הדרך. גם בית"ר ירושלים והפועל ת"א כבר הרצו עונשים דומים מוקדם יותר העונה.

תמונה: האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק