2 המלצות WINNER ליום רביעי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים להימור. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומית

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

משחק 34: דינמו זאגרב – פאוק סלוניקי 

שתי הקבוצות בקרב ישיר ראש בראש על מקום בשלב הבא של הליגה האירופית. זאגרב מגיעה למשחק מהמקום ה-3 בבית עם 7 נקודות. בבית היא השיגה 4 נקודות ולא ספגה עדיין שער בשלב הבתים. הליגה בקרואטיה יצאה לפגרה לפני 10 ימים, מה שנתן לה את השקט להתרכז בהכנות למשחק. היא יצאה לפגרה כשהיא מובילה את הליגה עם 45 נקודות מתוך 54 אפשריות וספגה 9 שערים בלבד. 

לסלוניקי לעומת זאת תיקו יספיק בשביל לעלות והיא אחרי ניצחון 0:1 על היראקליס בליגה. פאוק עדיין בלי ניצחון בחוץ בשלב הבתים אבל נתנה פייט יפה גם לויאריאל וגם לקלאב ברוז'. האווירה סביב המשחק התחממה אמש כשאוטובוס אוהדים של סלוניקי הותקף. האווירה באיצטדיון תהיה מחשמלת ולדעתי זאגרב תנצל את זה בשביל לכבוש ולעלות לשלב הבא.

ההימור: 1

משחק 41 : בני יהודה (1+) – הפועל ת"א 

בני יהודה מגיעה למשחק מהמקום ה-11 עם 17 נקודות. היא אמנם ממעטת לספוג העונה עם 13 שערי חובה בלבד (ההגנה השלישית הכי טובה בליגה), אבל גם כבשה 12 שערים בלבד ב-13 משחקים. גם החיסור של גלבאן היום לא יתרום להצלחה של החלק הקדמי. 

הפועל ת"א מנגד יכולה להתרכז עכשיו במאבקים של הליגה וצריכה את הניצחון בשביל לא לתת למכבי חיפה לברוח. הפועל ניצחה את 4 המפגשים האחרונים בין הקבוצות ובני יהודה שבדרך כלל נכשלת מול הגדולות תאלץ לוותר על הנקודות גם הפעם.

ההימור: 2

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק