ברקוביץ' חוזר לקורס הפרו. בינתיים

בית המשפט המחוזי קבע שאייל ברקוביץ' יכול לערער על ההחלטה להשעותו מקורס הפרו. עד הערעור בבית הדין של ההתאחדות, הוא יוכל להמשיך להשתתף בקורס

יום רביעי 15 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 הסאגה שלא נגמרת, עדיין רחוקה מסיום. שחקן העבר, איל ברקוביץ', שוב יהיה חניך בקורס המאמנים המיוחד. בית המשפט המחוזי בתל אביב הורה להתאחדות לכדורגל לאפשר לברקוביץ' לחזור  לקורס הפרו, וזאת עד שבית הדין של ההתאחדות ידון בערעור שהגיש ברקוביץ'.

ברקוביץ' רשום החל מהקיץ בקורס שאמור להסתיים בחודש מרץ, אולם הורחק ממנו,  לפני חודש וחצי, לאחר שכינה את דייני ההתאחדות "חבורת אפסים". זאת, מכיוון שהורחק לשישה שבועות מהמגרשים לאחר שהורה לשחקני הנוער של קבוצת נשר.

ברקוביץ' שערער על ההחלטה לבית הדין העליון, טען שלבית הדין למשמעת אין סמכות להרחיקו מקורס המאמנים. אולם בית הדין קבע כי אין לברקוביץ' זכות ערעור על הרשעתו, והפנה את הסוגייה חזרה לבית הדין למשמעת, שדחה את טענתו. 

ברקוביץ' פנה בעקבות ההחלטה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, שקבע שמדובר בסעיף מפלה שפוגע בחוק יסוד: חופש העיסוק, והורה לשנות את תקנות ההתאחדות ולאפשר לברקוביץ' לערער על ההחלטה. עד להחלטה בערעור הוא יוכל להמשיך להשתתף בקורס.

מבולבלים? גם אנחנו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק