כל הכבוד לואיס, התקדמנו

למרות שהפסידה במשחק הרשמי האחרון שלה מול יוון, התקדמה נבחרת ישראל 5 מקומות בדירוג העולמי של פיפ"א וסוגרת את שנת 2010 במקום ה-50 בעולם. קרואטיה ירדה למקום ה-10, נבחרת יוון מיד אחריה

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 קשה להגיד שנבחרת ישראל רושמת הצלחה בעידן לואיס פרננדס. ההפסד במשחק הרשמי האחרון של הנבחרת מול יוון, חיסל כמעט סופית את סיכוייה להעפיל ליורו ב-2012. אבל למרות התוצאות המאכזבות, מבחינתה של פיפ"א הנבחרת דווקא התקדמה.

בדירוג שפורסם היום ע"י פיפ"א עלתה הנבחרת של פרננדס למקום ה-50 בעולם, עלייה של 5 שלבים מהדירוג הקודם שפורסם. ישראל יכולה להתנחם לפחות בעובדה שהיא תסגור את שנת 2010 בטופ 50 בעולם.

נבחרת קרואטיה החזקה, שמשחקת עם ישראל בבית המוקדמות ירדה שלב 1 למקום העשירי בעולם כשמצרים היא זו שחולפת על פניה. נבחרת יוון נותרה במקום ה-11 אחרי קרואטיה. כמו ישראל, גם נבחרת גיאורגיה עלתה 5 שלבים למקום ה-73 בעולם.

מי שממשיכה להוליך בגאון את הדירוג העולמי היא אלופת אירופה ואלופת העולם ספרד, כאשר אחריה סוגרת פערים נבחרת הולנד סגניתה. נבחרת גרמניה עלתה מקום אחד למקום השלישי בעולם והתחלפה עם ברזיל הרביעית, כשנבחרת ארגנטינה סוגרת את החמישיה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק