נאסרי נבחר לשחקן השנה בצרפת

מגזין הכדורגל היוקרתי בצרפת קבע: סמיר נאסרי הוא השחקן הצרפתי הטוב ביותר לשנת 2010. אל המקום השני הגיע פלורן מאלודה ושלישי שוער ליון, הוגו לוריס. כזכור, נאסריי כלל לא היה בסגל הטריקולור במונדיאל

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
ארסן ונגר, מאמנו של סמיר נאסרי בארסנל, אמר לא פעם כי אי זימונו של סמיר נאסרי לסגל צרפת במונדיאל בקיץ האחרון היה הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרות לקשר בן ה-23. הוא התבגר, עבד קשה בזמן שחבריו התעמתו ביניהם בדרום אפריקה ובחודש דצמבר 2010 הוא בהחלט קיבל חותם על היכולת הנהדרת שהוא מפגין בפרמייר-ליג ובליגת האלופות.

מגזין הכדורגל בצרפת ערך את הבחירות לשחקן השנה הצרפתי 2010, וברב קולות וניקוד מצטבר של 99.5 נקודות זכה התותחן שהגיע ללונדון ממארסיי בתואר היוקרתי. נאסרי כבש במדי ארסנל 10 שערים ב-20 משחקים והוא האחראי העיקרי למקום השני בו מחזיקה כעת ארסנל בפרמיירליג, במיוחד לאור היעדרותו המתמשכת של הכוכב הגדול, הספרדי ססק פברגאס. אל סגל נבחרת צרפת נאסרי כמובן חזר, לאחר שריימונד דומנק הוחלף בסיום המונדיאל בלורן בלאן.

אל המקום השני לתואר שחקן השנה הצרפתי הגיע שחקנה של צ'לסי, פלורן מאלודה עם ניקוד מצטבר של 90 נקודות. מאלודה היה אולי השחקן הטוב ביותר של צ'לסי מאז תחילת העונה, במיוחד כאשר דידייה דרוגבה נעדר משורות הבלוז, אך החודש האחרון בו צ'לסי זכתה ב-6 נקודות ליגה מתוך שבעה משחקים השפיעו על הבחירה. במקום השלישי והמכובד זכה שוערה של ליון, הוגו לוריס שהוביל את קבוצתו עד לחצי גמר ליגת האלופות.

בעונה שעברה הזוכה הגדול היה יוהאן גורקוף, שהוביל את בורדו לאליפות צרפת. בשנים 2007 ו-2008 הזוכה היה פרנק ריברי, כוכבה של באיירן מינכן שחזר לאחרונה מפציעה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק