טבז רוצה לעזוב. כסף לא יעזור

קרלוס טבז הצהיר בסוף השבוע האחרון על כך שהוא מעוניין לעזוב את מנצ'סטר סיטי בכל מחיר. סוכנו התייחס לכך בהרחבה: "חייבים להגיע לפתרון למען שני הצדדים. אי העפלה לליגת האלופות שברה את קרלוס"

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

בסוף השבוע שעבר הודיע קרלוס טבז, החלוץ הארגנטינאי של מנצ'סטר סיטי, שכסף הוא כבר לא העניין וכי רצונו לא יכול להשתנות. קרלוס טבז דרש לקבל שחרור בחלון ההעברות הקרוב בחודש ינואר, וכעת גם אחד ממקורביו וסוכניו סיפר בהרחבה על הנושא.

קיה יורבחיאן, סוכנו הראשי של קרליטו והאיש שהאחראי על הבאתו לפרמייר-ליג עוד כששיחק במדי ווסטהאם יונייטד סיפר: "קרלוס מעולם לא אמר שהוא לא ישחק עבור הסיטי יותר. הוא יתן מעצמו 100 אחוזים בכל פעם שהוא יעלה אל כר הדשא. זה מה שהוא אוהב לעשות והוא מחויב לכך".

אולם למרות הדיבורים על מחויבות ואהבה, לא כך המצב בין הצדדים. קרלוס טבז טוען כי הנהלת המועדון העשיר הבטיחה לו מספר דברים, כשגם אי העפלת הקבוצה לליגת האלופות השפיעה רבות על הכוכב הגדול של המועדון. 

בעוד בתקשורת האנגלית טוענים כי טבז עשוי לקבל חוזה משודרג של קרוב ל-300 אלף פאונד לשבוע, מספר יורחביאן כי זה כלל לא ישנה את פני הדברים: "טבז ווינר. לא סתם הוא הגיע לסיטי, הוא ראה את החזון של הבעלים ומיד רצה להיות חלק מזה. כשהקבוצה שיחקה מחוץ לליגת האלופות הוא הציב לעצמו מטרה להוביל את הקבוצה לשם בעונה הבאה. בסופו של דבר הוא התאכזב שזה לא קרה. כעת הוא מבין שמה שהוא דמיין וחשב שיהיה לא קורה בפועל, אבל הוא עשה ככל שביכולתו".

לסיכום, סיפר סוכנו כי על הצדדים יהיה להיפגש ולהגיע להסדר כבר בימים הקרובים: "נכון לעכשיו, קרלוס הבהיר חד משמעת את רצונותיו. הצדדים יצטרכו להיפגש ולהגיע לפתרון. הודענו להם על הרצון להיפרד והם סיפרו שיציעו חוזה חדש, משודרג באופן משמעותי. אבל אנחנו לא מעוניין בעוד כסף, סירבנו להצעה. במצב הקיים כולם נפגעים".

קרלוס טבז הצטרף למנצ'סטר סיטי בעונת בשנת 2009, אחרי שבילה שנתיים בצד השני של העיר, במדי מנצ'סטר יונייטד. הוא כבש 29 שערים בעונת הבכורה שלו בסיטי, והעונה שותף ב-10 מתוך 18 המשחקים תחת המאמן החדש, רוברטו מנצ'יני.

צילום: Getty Images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק