מרוצים שהשגנו 1:0 קטן

תחת מזג אוויר נהדר לכדורגל, גילי ורמוט כבש שער גדול והעניק להפועל תל-אביב 1:0 מול בני יהודה. דרור קשטן המאוכזב אמר: "נראתה רק קבוצה אחת על המגרש". אלי גוטמן הסכים: "מרוצים מהתוצאה"

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
אחרי שהמשחק שתוכנן ליום ראשון נעצר עם סיומה של המחצית הראשונה בעקבות מזג האוויר הסוער בבלומפילד, התייצבו בשנית בני יהודה והפועל תל-אביב למשחק המחזור ה-14 בליגת העל. המשחק שוחק במלואו במזג אוויר נהדר לכדורגל, ובסיום האדומים יכולים לשמוח מ-3 נקודות ליגה חשובות אחרי שער גדול של גילי ורמוט.

מאמן בני יהודה, דרור קשטן סבל גם הערב ממחסור ברגל מסיימת מול השער, כשאיליה יבוריאן ומשה ביטון הרבו להחמיץ: "לצערי הרב אנחנו לא מצליחים לכבוש. אנחנו מגיעים להרבה מאוד מצבים וגם היום, בעיקר במחצית השנייה נראתה רק קבוצה אחת על המגרש. בני יהודה שלטה בקצב המגרש והחמיצה. גם במחצית הראשונה, במקום שאיליה יבוריאן יעלה אותנו ליתרון ספגנו מהצד השני. להוציא את השער של ורמוט הם לא הגיעו להזדמנויות".

למרות הכל, מאמן הזהובים סיכם: "אני אדם מאוד אופטימי. אנחנו משחקים טוב, זה נכון, אבל חסרה לנו הרגל המסיימת. אני מאמין שבסופו של דבר גם זה יגיע. הרבה פעמים מחמיצים אבל בסוף גם נרוויח מזה".

אלי גוטמן, המאמן המנצח היה מרוצה בסיום מהניצחון שהעלה את הפועל למקום השני בטבלה, מרחק 2 נקודות ממכבי חיפה : "אני חושב ששיחקנו טוב במחצית הראשונה. המחצית השנייה הייתה של בני יהודה אבל השגנו 1:0 ואנחנו מרוצים. הלכנו יותר מדי אחורה בסיום, שני הקשרים נדחקו לקו ההגנה ונפתחו פערים לטובת בני יהודה. ניסיתי לעשות שינויים אבל זה לא עזר. הבחורים נלחמו והלכו חזק על הכדורים".

גילי ורמוט, כובש השער המנצח סיכם את המשחק: "אני פחות יציב העונה מאשר בשנה שעברה אבל היכולת לא פחות טובה. אני פחות טוב בסטטיסטיקה אבל גם זה יגיע עם הזמן. היה לי מזל שהכדור הגיע אליי בתוך הרחבה ושככה סיימתי את זה. החצי השני שלנו היה לא טוב ואני לא יודע איך להסביר את זה. שמח על ששמרנו על התוצאה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק