לגרנט יש 3 משחקים להציל את משרתו

על פי הדיווחים הבוקר בתקשורת האנגלית, אברהם גרנט יאבד את משרתו אם לא ינצח לפחות באחד משלושת המשחקים הקרובים שמצפים לקבוצתו בליגה מול בלקבורן, פולהאם ואברטון. סאם אלרדייס המועמד המוביל להחליף את גרנט

יום חמישי 16 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

זה לא חדש שמעמדו של אברהם גרנט בווסטהאם רחוק מלהיות יציב ובטוח. המנג'ר הישראלי, שהפסיד את שני משחקי הליגה האחרונים שלו מול סנדרלנד ומנצ'סטר סיטי, סוגר את הפרמייר-ליג וההפסד האחרון לסיטי, הביא לישיבת חירום של הנהלת הקבוצה לגבי עתידו של גרנט.

ה-BBC מדווח הבוקר ששלושת משחקי הליגה הבאים של "הפטישים" יכריעו את עתידו של המנג'ר הישראלי. על פי הדיווחים, גרנט חייב להשיג לפחות ניצחון אחד בשלושת משחקי הליגה הבאים של קבוצתו מול בלקבורן ופולהאם בחוץ ומול אברטון בבית.

בהנהלת ווסטהאם ממשיכים להצהיר בתקשורת שהם נותנים גיבוי מלא לגרנט, אבל מקור בכיר בווסטהאם הדליף שאם גרנט ייכשל בשלושת משחקי הליגה הקרובים שלו, הקבוצה עשויה למנות את סאם אלרדייס כמאמנה החדש ולתת לו תקציב לרכש שחקנים עם פתיחת חלון ההעברות בעוד כשבועיים.

ווסטהאם נמצאת במצב קשה מאוד בפרמייר-ליג. היא סוגרת את הטבלה ורחוקה 4 נקודות מפולהאם שמעל הקו האדום. הקבוצה של גרנט השיגה שני ניצחונות בלבד מפתיחת העונה, שניה באפטון פארק. נתון לא מעודד, לאור העובדה שלקבוצה של גרנט מצפים כעת שני משחקי חוץ רצופים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק