מאמני הסיאטל סיימו תפקידם

המאמן בוב היל והג'נרל מנג'ר ריק סאנד פוטרו מהסוניקס!בעקבות הכישלון עם אי ההעפלה לפלייאוף. זוהי העונה הגרועה ביותר של סיאטל מאז 1985. כעת מחפשים מחליף

יום רביעי 25 אפריל 2007
אורן קורנפלד

סיאטל מתחילה לחשוב כבר על העונה הבאה. אחרי הכישלון עם אי ההופעה בפלייאוף, החליטו ראשי הקבוצה לפטר את האחראים העיקריים ובהם המאמן בוב היל והג'נרל מנג'ר ריק סאנד.

הסופרסוניקס חוו את אחת העונות האיומות ביותר שלהם, כשסיימו את העונה הסדירה עם מאזן של 31 נצחונות למול 51 הפסדים. רק שלוש פעמים בהיסטוריה של סיאטל, הם סיימו עם מאזן יותר גרוע, כאשר הפעם האחרונה הייתה ב-1985.

החוזה של היל אמור היה להסתיים בחודש יוני ואילו סאנד אמור היה להמשיך עונה נוספת עד לתום החוזה. מי שיוביל את̠החיפושים אחר מאמנים חלופיים הם קליי בנט, הבעלים העיקרי ולני ווילקנס, יו"ר הקבוצה.

בנט אמר על הפיטורים: "בוב היל וריק סאנד הם אנשים מצוינים עם אישיות טובה, ואנשים נהדרים עם ידע רב בכדורסל. הם עזרו לנו מאוד בעונת מעבר כה מאתגרת. אנחנו מודים להם מכל הלב על השירות שלהם ואנחנו מאחלים להם את הטוב ביותר".

העונה סבלה סיאטל מפציעות רבות, ובעיקר מהיעדרותו של ריי אלן שסבל מדורבן בקרסול ונעדר מרוב העונה. גם פציעותיהם של רוברט סוויפט ורישארד לואיס היו בעוכריהם של המאמנים שנאלצו ۜהסתדר בלעדיהם. 

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק