בנגלור ייפתח מחר, אנדיוני פרשו

פתיחת הטורניר בו תיטול חלק אובזילר נדחתה בשל שביתות - הישראלית תתמודד מול קודריבטסבה. הצמד הישראלי פרש מהשתתפות במארסיי בגלל שפעת שתקפה את ארליך

יום שני 12 פברואר 2007
אורן קורנפלד

פתיחת טורניר הטניס בבנגלור, הודו (פרסים בסך 175 אלף יורו) בו אמורה ליטול חלק הטניסאית הישראלית ציפי אובזילר נדחתה למחר (שלישי) בעקבות שביתות בעיר.

מארגני הטורניר הביאו את דרישותיהם למשטרה המקומית שאמרו כי במהלך היום יתבצעו שביתות במחאה לשליטה על חלוקת המים במחוז השכן. בשל המצב, מארגני הטורניר בנו לוח זמנים חלופי, כאשר הם מקווים כי יוכלו לסיים את הטורניר עד ה-18 בחודש, לפי התכנון המקורי.

המפקחת מטעם ה-WTA, מלאני הייר אמרה בנושא: "זו הפעם הראשונה שאנחנו דוחים את פתיחתו של טורניר בשל סיבות כאלו. זה עלול להקשות על השחקניות.

כידוע, זוכת אליפות אוסטרליה הפתוחה הטרייה, סרינה וויליאמס הודיעה כי היא לא תיטול חלק בטורניר בשל מחלה. בעקבות הפרישה, מארה סנטנגלו מאיטליה וסניה מירזה ההודית הן שתי המדורגות הראשונות בטורניר.

אובזילר שלנו תפתח את הופעותיה כאמור מחר (06.30, שעון ישראל) עם התמודדות מול אלה קודריבטסבה (95 בעולם) הרוסייה בסיבוב המוקדמות הראשון. במידה ואובזילר תנצח, היא תפגוש בסיבוב המוקדמות השני את המנצחת בין וסיליסה ברדינה לכריסטין בארויס.

אנדיוני פרשו מטורניר מארסיי

צמד הטניסאים הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך החליטו לפרוש מטורניר מארסיי, צרפת בעקבות שפעת שתקפה את ארליך אתמול.

הצמד עשה את דרכו אל שדה התעופה, אך ברגע האחרון החליט לבטל את השתתפותו. אנדי רם אמר ל-TELESPORT: "אתמול בערב יוני לא הרגיש טוב והיום כשהוא כבר היה בשדה התעופה החלטנו לוותר על ההשתתפות".

בעקבות הפרישה ייקנסו השניים ב-1,000 דולר כ"א. השניים ימריאו ביום חמישי לארה"ב כדי להשתתף במספר טורנירים בהם ממפיס ולאס ווגאס, ומשם ימשיכו לאינדיאן וולס ומיאמי.

גם שני הטניסאים הבכירים של ישראל, נועם אוקון ודודי סלע ימריאו ביום חמישי לארה"ב כדי להשתתף במוקדמות של ארבעת הטורנירים הללו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק