מצ'באן מצטרף: מכבי היא המקום עבורי

קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א הודיעה כי הגיעה להבנות עם מילאן מצ'באן (2.06, 21) שסיכם במועדון. הכוכב הסרבי נחשב לאחד הכשרונות הגדולים באירופה. מצ'באן: אני שחקן צעיר שרוצה לגדול. מכבי יכולה להוות עבורי מקפצה

יום שישי 17 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 מילאן מצ'באן, הכוכב הסרבי של ורסאץ' מצטרף למכבי תל אביב. השחקן בן ה-21, המתנשא לגובה 2.06 מטר, נחשב לאחד הכשרונות הגדולים באירופה והגעתו אמורה לחזק מאוד את הקו הקדמי של מכבי תל אביב.

אומנם עדיין אין חתימה רשמית, אך מכבי הגיעה לסיכום עם השחקן, עם סוכנו ועם ורסאץ'. מילאן מצ'באן שהיה מועמד לקבוצה גם בקיץ אך צירופו טורפד ברגע האחרון.

מי שמכיר היטב את מצ'באן הוא ליאור ליובין, מאמנה של גליל/גלבוע. גליל הודחה בתחילת העונה במוקדמות היורוליג ע"י ורסאץ' של מצ'באן, שפשוט חגג על הגבוהים של הגליל עם 31 נקודות במשחק הראשון בישראל ו-21 נקודות בגומלין בסרביה.

לפני מספר ימים אמר מצ'באן ל-telesport:  "יש מגעים עם מכבי ת"א. מכבי בשבילי זה חלום, זה אחד המועדונים הכי מעוטרים באירופה. יש להם עונה מצויינת, אני חושב שאני יכול להוסיף להם המון".

למה לא הגעת בקיץ?

"יש דברים שלא תלויים בי, היה דו שיח בין הסוכן שלי למכבי. לצערי זה לא הבשיל למרות שזה היה ממש קרוב אבל הפעם זה נראה לי יותר רציני".

למה דווקא מכבי?

"זו עובדה שחסר לה שחקן בתפקיד שלי וזו ההזדמנות שלי להגיע לשם. למכבי יש סיכוי טוב להגיע לפיינל-פור ואולי לזכות ביורוליג. אני שחקן צעיר שרוצה לגדול ומכבי הוא המקום הנכון עבורי. מכבי יכולה להוות עבורי מקפצה כמו שהיא שימשה להרבה מאוד שחקנים צעירים שבאו אליה ונגעו בתהילה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק