עוד מבחן הישרדות לגרנט

פרמייר ליג: ווסטהאם של המאמן הישראלי תתארח בבלקבורן למשחק שבו היא חייבת לנצח, מול הקבוצה שפיטרה השבוע את מאמנה סם אלרדייס המוזכר כמועמד לרשת את גרנט

יום שישי 17 דצמבר 2010
שלמה חסיד

 משחק תחתית לוהט יתקיים בשבת במסגרת המחזור ה-18 בפרמייר ליג כאשר בלקבורן תארח את ווסטהאם, ואם תנצח אותה יתכן שתביא להדחתו של אברהם גרנט מהתפקיד.

השבוע החליטה הנהלת בלקבורן להיפרד מהמאמן סם אלרדייס משום שהוא: "לא מתאים לחזון של הבעלים החדשים של הקבוצה, לשחק כדורגל טוב ומהנה". אלרדייס הוחלף על ידי סטיב קין אולם אם זה ינצח מחר את ווסטהאם יתכן שאלרדייס יקבל כבר בשבוע הבא את המושכות של הפטישים. 

בלקבורן במקום ה-13 בטבלה עם שני ניצחונות בית רצופים אך בינהם, שלושה הפסדי חוץ רצופים. בסך הכל יש לה שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. בלקבורן תארח את סוגרת הטבלה, ווסטהאם, שמגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים 3-1 לסיטי במחזור האחרון ו-1:0 לסנדרלנד לפני כן. 

בלקבורן תחסר את אנזונזי ואת אנדרוס, ווסטהאם תשחק בהרכב מאוד חסר ללא אדגר, קולינס, נובלה, דה קוסטה, ברהאמי וללא היצפילגר. 

שלושת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות הסתיימו בתיקו, ווסטהאם לא הפסי'דה בכל ארבעת המשחקים האחרונים בהן התארחה בבלקבורן, ובכל שמונת המשחקים האחרונים מול קבוצה זו.

ה-BBC דיווח השבוע  ששלושת משחקי הליגה הבאים של "הפטישים" יכריעו את עתידו של המנג'ר הישראלי. על פי הדיווחים, גרנט חייב להשיג לפחות ניצחון אחד בשלושת משחקי הליגה הבאים של קבוצתו מול בלקבורן ופולהאם בחוץ ומול אברטון בבית.

בהנהלת ווסטהאם ממשיכים להצהיר בתקשורת שהם נותנים גיבוי מלא לגרנט, אבל מקור בכיר בווסטהאם הדליף שאם גרנט ייכשל בשלושת משחקי הליגה הקרובים שלו, הקבוצה עשויה למנות את אלרדייס כמאמנה החדש ולתת לו תקציב לרכש שחקנים עם פתיחת חלון ההעברות בעוד כשבועיים.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק