תחילת הסוף? עוד תיקו לווסטהאם

פרמייר-ליג: אברהם גרנט ו-ווסטהאם סיימו רק בתיקו 1:1 את משחק החוץ מול בלקבורן. 90 דקות לטל בן חיים. תמיר כהן נכנס כמחליף בדקה ה-83 וקיבל דקות ראשונות העונה בליגה, אך לא הצליח למנוע מבולטון הפסד חוץ 1:0 לסנדרלנד

שבת 18 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 רק שני משחקי פרמייר-ליג שרדו את השלג הכבד שמשתולל ברחבי אנגליה. המשחק הראשון שפתח את המחזור היה זה שבו אירחה סנדרלנד המפתיעה את בולטון, אבל המשחק היותר מסקרן נערך מאוחר יותר ובו התארחה ווסטהאם של גרנט אצל בלקבורן.

עם חרב הפיטורים מעל צווארו ידע גרנט שהפסד שלו מול בלקבורן, שכבר פיטרה את מאמנה סאם אלרדייס, יקרב מאוד את סוף הקדנציה שלו בווסטהאם. טל בן חיים פתח בהרכב של גרנט ושיחק 90 דקות. ווסטהאם החזיקה מעמד מחצית שלמה, עד שנילסן מבלקבורן כבש בדקה ה-51 שער למארחים ממצב נייח והלחיץ מאוד את גרנט.

המאמן הישראלי ביצע מספר חילופים, כשאחד מהם היה הכנסתו של סטאניסלאס, שגם כבש את שער השיויון בדקה ה-78 אחרי בישול מצויין של סקוט פארקר. המשחק הסתיים בתיקו, שספק עם יספיק לאברהם גרנט כדי להישאר במשרה שלו ומעמדו ממשיך להיות מעורער ביותר.

תמיר כהן לא עזר לבולטון

תמיר כהן, קיבל דקות ראשונות העונה בפרמייר-ליג ממאמנו אואן קויל, כאשר נכנס כמחליף בדקה ה-83, אך לא הצליח למנוע מקבוצתו בולטון לנחול הפסד 1:0 ולאבד את המקום השישי לטובת הקבוצה המפתיעה של סטיב ברוס.

ברוס, העלה הרכב תוקפני מאוד מול בולטון שכלל שלושה חלוצים קטלניים - דארן בנט, אסמואה ג'יאן ודני וולבק. וולבק ובנט חברו בדקה ה-35 כדי לכבוש את שער הניצחון למארחים. בנט, מלך שערי סנדרלנד העונה השתלט על כדור גובה קשה והפציץ את יאסקליינן שהדף. וולבק השתלט על הריבאונד ותוך כדי זינוק נגד את שער הניצחון. כאמור, סנדרלנד עלתה למקום השישי בעקבות הניצחון כשלזכותה 27 נקודות, נקודה יותר מבולטון שירדה למקום השביעי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק