ארינאס באורלנדו. לואיס בוושינגטון. קרטר בפיניקס

מגה טריידים הלילה ב-נ.ב.א. גילברט ארינאס עבר לאורלנדו בתמורה לרשאד לואיס, השחקן מספר 2 בליגה מבחינת השכר. וינס קרטר עובר מאורלנדו לפיניקס בעיסקה שכוללת שישה שחקנים, כאשר הידו טורקוגלו חוזר לאורלנדו

יום ראשון 19 דצמבר 2010
אסף בילגורי

כמה עיסקאות ענק ב-נ.ב.א התבצעו בשבת בלילה כשבמרכזן עומדת אורלנדו מג'יק, שצירפה הלילה לשורותיה שת גילברט ארינאס, המגה סטאר של וושינגטון כאשר את הדרך ההפוכה עושה רשאד לואיס, הגארד של אורלנדו והשחקן שנמצא במקום השני בליגה בשכר שהוא מרוויח, אך רחוק מאוד ולהצדיק את משכורת העתק שלו.

הטרייד בין ארינאס ללואיס, מגיע זמן קצר אחרי החדשות לפיהן וינס קרטר, הסופר סטאר הקנדי של אורלנדו עובר לפיניקס בטרייד ענק שכולל שישה שחקנים ומבסגרתו חוזר הידו טורקוגלו התורכי לאורלנדו, אחרי שהוביל אותה לגמר ה-נ.ב.א לפני שנתיים.

במסגרת הטרייד הענק הזה, אורלנדו מקבלת גם את ג'ייסון ריצ'ארסון, קלע השלשות הנהדר וארל קלארק בתמורה לוינס קרטר, מרסין גורטאט, מייקל פייטרוס, בחירת דראפט בסיבוב הראשון של 2011 + מזומנים.

אורלנדו שיחקה הלילה מול פילדלפיה ללא וינס קרטר, רשאד לואיס, מרסין גורטאט ומייקל פייטרוס הצרפתי, כולם כלולים בטריידים עם וושינגטון ופיניקס ובלעדיהם, באופן לא מפתיע הובסה אורלנדו בביתה ע"י פילדלפיה 97:89.

וושינגטון החלשה, הסתדרה מצויין בלי גילברט ארינאס בביתה מול מיאמי החזקה והובילו בחמש נקודות הפרש, 32 שניות לסיום אך הפסידה על חודה של נקודה 95:94 כאשר דווין וויד מבטיח את הניצחון עם קליעות עונשין מדוייקות. סן אנטוניו המצויינת, התקשתה יותר מהצפוי אך ניצחה אחרי הארכה בביתה 106:112 את ממפיס העיקשת.

תוצאות נוספות הלילה

קליבלנד - הניקס 102:109 (אחרי הארכה)

שיקגו - ל.א קליפרס 100:99

מילווקי - יוטה 95:86

דנבר - מינסוטה 113:115

פורטלנד - גולדן סטייט 95:96

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק