ערן לוי שוחרר מהפועל אשקלון

החלוץ שהושעה מוקדם יותר העונה ע"י אזוגי, שוחרר היום מהקבוצה ורשאי לחתום בכל קבוצה שיחפוץ מלבד הפועל פ"ת, הפועל ר"ג וסכנין, שנאבקות עם אשקלון בתחתית. הקבוצה נקנסה ב-20,000 ש"ח ע"י ההתאחדות

יום ראשון 19 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 ערן לוי, חלוצה המושעה של הפועל אשקלון סיים היום את דרכו בקבוצה. לוי, שהושעה ע"י גיא עזורי מוקדם יותר העונה ומאז לא שיחק, נפגש היום עם היו"ר פרוספר אזוגי והשניים סיכמו על שחרורו של ערן לוי.

על פי הסיכום עם לוי, הוא לא יוכל לעבור לאחת מהקבוצות שנאבקות עם אשקלון בתחתית - הפועל ר"ג, הפועל פ"ת ובני סכנין. הפועל חיפה, הקבוצה בה כיכב לוי בעונה שעברה ובית"ר ירושלים שהתעניינה בחלוץ בתחילת העונה, מועמדות לקלוט את לוי, שיכול לחתום לפני פתיחת חלון ההעברות מאחר והוא שחקן חופשי.

ערן לוי, גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה, אך שיחק בעיקר בהפועל חיפה וגם בהפועל ק"ש, הפועל עכו ומכבי נתניה. את העונה הנוכחית באשקלון הוא פתח מצויין וכבש שישה שערים, אך לא הסתדר עם הצוות המקצועי.

בתוך כך, הקבוצה התבשרה הבוקר כי היא נקנסה בסכום של 20,000 שקלים וכן משחק ללא קהל על תנאי בעקבות הקריאות הגזעניות של אוהדיה במשחק מול בני סכנין לפני כשבועיים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק