בניטז בדרך החוצה?

על פי דיווחים באיטליה, נשיא אינטר מאסימו מוראטי החליט לפטר את רפא בניטז בעקבות ההתבטאויות שלו בתקשורת אחרי הזכייה בגביע העולם לקבוצות באבו דאבי

יום שני 20 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 דיווחים באיטליה מהשעות האחרונות מדברים על כך שנשיא אינטר, מאסימו מוראטי, החליט לפטר את מאמן הקבוצה, רפאל בניטז. העיתון "גאזטה דלה ספורט" טוען  שמוראטי התעצבן על הראיונות של בניטז בתקשורת בעקבות הזכייה בגביע העולם למועדונים שנערך באבו דאבי. בניטז אמר בראיונות שמוראטי צריך לתת לו יותר גיבוי ולהביא חיזוק בחלון ההעברות שנפתח בינואר. 

התגובה של מוראטי לא איחרה להגיע וכשנשאל על כך סירב לדבר על עתידו של בניטז, אבל אמר שהדברים של בניטז לא היו במקומם, אך הם לא יצליחו להרוס את השמחה בזכייה בגביע. חשוב לציין, בניטז ביקש לחזק את הקבוצה כבר בתחילת הליגה אבל פתיחת העונה החלשה ומשבר הפציעות שעובר על הקבוצה חיזקו את הלחץ עליו.

אינטר לא שיחקה בשבועיים האחרונים בליגה, עקב ההשתתפות שלה בטורניר באבו דאבי ואחרי המשחקים של סוף השבוע היא במקום ה-7 בטבלה של הליגה האיטלקית ובמרחק של 13 נקודות מהמוליכה מילאן (לאינטר 2 משחקים חסרים). במשחק הבא שלה, אחרי הפגרה היא אמורה לארח את נאפולי שבמקום השני. 

לפי הדיווחים, המועמדים המובילים להחליף את בניטז, אם אכן יפוטר, הם לוסיאנו ספאלטי, שאימן את זניט סט פטרסבורג והוביל אותה לאליפות בליגה הרוסית, כשגם שמו של מאמן מילאן בעונה שעברה, לאונדרו, הועלה כאופציה.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק