הכדורגל מתגמד ליד הטרגדיה

בתום 90 דקות של קרב על 3 נקודות, יוסי מזרחי וניר קלינגר מתאחדים בתפילה לשלומו של אבי כהן: "נתפלל להחלמה מהירה"

יום שני 20 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
בצל פציעתו הקשה של אבי כהן בתאונת דרכים, מכבי תל אביב גברה הערב (שני) על הפועל באר שבע בתוצאה 0:1, משער של ג'יבריל סידיבה בדקה ה-58. 

מאמן הצהובים, יוסי מזרחי אמר בסיום: "אני שבע רצון מהנחישות שלנו במשחק. היו לנו דקות טובות בפתיחה, ולא כבשנו. זה מאפיין אותנו כל העונה. במחצית השניה שוב פתחנו טוב, אבל בהמשך החזקנו פחות בכדור משום מה".

המאמן המשיך ואמר: "מכבי ת"א תהיה הרבה יותר אפקטיבית בחלק הקדמי שלה. אנחנו עובדים ב-90% מהאימונים על הנעת כדור לחלק הקדמי. אסור לשכוח שאנחנו קבוצה חדשה, חלק גדול מהשחקנים לא עשה איתנו את ההכנה לליגה". 

המטרה שלנו היא אליפות, אבל אנחנו צריכים לשחק כדורגל הרבה יותר טוב. הייתי מרוצה היום מהחלק ההגנתי, אבל החלק הקדמי חייב להשתפר".

על אבי כהן, עמו שיחק בעבר, אמר יוסי מזרחי: "הכדורגל מתגמד ליד הטרגדיה הזו. אני מתפלל לשלומו, הוא בחור חזק".

ג'יבריל סידיבה
, כובש שער הניצחון, אמר: "המאמן אומר כל הזמן לי לבעוט לשער, ושהגול יגיע. אני שמח שהוא הגיע היום, בגלל שהמשחק הזה היה מאוד חשוב עבור מכבי". 

ניר קלינגר הוסיף: "היו לנו הזדמנויות לכבוש לפחות שער אחד. אני מאוכזב מהתוצאה, וחושב שהרמה של המשחק לא היתה גבוהה מבחינת שתי הקבוצות. אנחנו בתקופה פחות טובה בחלק הקדמי. לא הייתי שבע רצון מהתנועה, מהנעת הכדור, מההצטרפות. אם היה מסתיים 1:1, זה לא היה מקפח אף אחד מהצדדים".

על אבי כהן אמר קלינגר: "הידיעה תפסה אותי בדרכי לכאן והוציאה ממני את כל האוויר. נתפלל להחלמה מהירה".

שוער ב"ש, אוהד כהן אמר: "שני שחקנים הסתירו לי את הכדור של סידיבה. מצער, כי אני חושב שלפחות מהבחינה ההגנתית עשינו משחק מושלם למעט השער, שמאז שקיבלנו אותו נשברנו ואם היינו ממשיכים היינו יכולים להשוות".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק