הפיסטונס מריחים פלייאוף

נ.ב.א: דטרויט זכתה בניצחון שביעי ברציפות ומבססת את מקומה בראשות המזרח. שאראס וגולדן סטייט הפסידו לעוד הצגה של כרמלו אנתוני ודנבר. יוטה הביסה בקלות את אטלנטה.

יום שלישי 13 פברואר 2007
ארז אלטויל

שלושה משחקים נערכו הלילה בליגה הטובה בעולם. הפיסטונס רצו להמשיך את רצף הההצלחות שלהם, בבית מול הקליפרס. יוטה אירחה את אטלנטה החלשה. שאראס וגולדן סטיייט יצאו למשחק קשה מול כרמלו אנתוני ואלן אייברסון בדנבר.

דטרויט - קליפרס 92:74 

ללא אלטון ברנד, שלא שותף עקב עוויתות בגב, לא היוו הקליפרס יריב של ממש לדטרויט, שמצוייה בכושר מצויין. הפיסטונס זכו בניצחון שביעי ברציפות וביססו את עצמם במקום הראשון במזרח, שלושה משחקים לפני וושינגטון. 

דטרויט הראתה שוב, בפעם המי יודע כמה, שההגנה שלהם עוד תשחק תפקיד חשוב במירוץ לאליפות. הפיסטונס החזיקו את הקליפרס על 34.2 אחוזים מהשדה במחצית הראשונה, אותה סיימה ביתרון 38-45. את המחצית השנייה פתחו כריס וובר (8 נק') וריפ המילטון (5 נק') בריצת 3:13 של הפיסטונס שסגרה סיפור.

וובר סיים את המשחק עם 19 נק' ו-9 ריב', ריצ'ארד המילטון תרם עוד 15 נק' וטיישון פרינס הוסיף 14 נק' לפיסטונס. בהיעדרו של ברנד, הוביל קוטינו מובלי את הקליפרס עם 17 נק' וקורי מגאט סיים עם 15 נק'.

דנבר - גולדן סטייט 111:123

כרמלו אנתוני קלע 28 נק' בשלושת הרבעים הראשונים ויצא לנוח, לאחר שנפגע בירך במהלך המחצית הראשונה. דנבר שמרה על היתרון הגדול שלה גם בלי אנתוני וירדה מנצחת. הבריחה הגדולה של דנבר התרחשה ברבע השלישי, אותו ניצחו הנאגטס 28:40, בעזרת 10 נק' של אנתוני ברבע.

מלבד אנתוני, ג'יי אר סמית קלע גם כן 28 נק' למארחים. גולדן סטייט, ששיחקה בלי הקלע המוביל שלה העונה, ברון דייוויס, נעזרה ב-28 נק' של אל הרינגטון, שגם לקח 8 ריב' וחילק 6 אס'. שאראס שיחק 17 דק', קלע 6 נק' ומסר 5 אס'.

יוטה - אטלנטה 76:102

הג'אז לא התקשו להביס את אטלנטה החלשה ולהשיג את ניצחונה החמישי ברציפות. יוטה הובילה ב-9 נק' לאחר הרבע הראשון וב-18 במחצית. בסיום הרבע השלישי ביתרון של הג'אז כבר צמח עד 29 נק'. הג'אז עצרו את רצף חמש ניצחונות החוץ של ההוקס.

מהמט אוקור קלע 19 נק' לג'אז, דרון וויליאמס הוסיף 9 ריב' ואנדריי קירילנקו תרם 11 נק' ו-4 חס' עבור המנצחים. אצל אטלנטה, מארווין וויליאמס קלע 15 נק'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק