למרות התבוסה: חיפה בטופ 16

יורוצ'אלנג': שחקניו של אלעד חסין הובסו בנוטספילס בתוצאה השערורייתית, 62:99, אך נעזרו בפרנקפורט שגברה בביתה על חימיק והעלתה את הירוקים לשלב הבא, שם ממתינה ברק נתניה שהובסה באנקרה

יום שלישי 21 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אמנם עם 2 משחקים חסרים, אבל לא במקרה מכבי חיפה נועלת את טבלת ליגת "לוטו". היכולת באה לידי ביטוי גם במשחקי היורו צ'אנלג', ולמרות שניצחון היום היה מבטיח לירוקים את ראשות הבית, מכבי חיפה ספגה תבוסה נוספת ומשפילה למדי, אך למרות זאת העפילה לשלב הטופ 16.

שחקניו של אלעד חסין רשמו את תצוגת הנפל הגדולה מכולן, בלטביה מול קבוצת ונטספילס - 62:99.  כאמור, למרות ההפסד, מכבי חיפה תעפיל לשלב הטופ 16 בזכות הניצחון של פרנקפורט בביתה מול חימיק יוז'ני, בתוצאה 60:72.

למעשה, מכבי חיפה כלל לא הגיעה למפגש בלטביה. ריצת 0:12 בדקות הפתיחה של המשחק יצרו יתרון דו ספרתי לטובת המקומיים, יתרון שרק הלך והתעצם עם חלף הדקות. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 14:27, והמגמה נמשכה גם ברבע השני, שם הפסידו הירוקים 14:29 וירדו למחצית בפיגור 28:56.

במחצית השנייה מכבי חיפה אמנם השתפרה מעט מבחינת תוצאות כל רבע, אבל הירוקים לא הצליחו להוריד את ההפרש שהלך ועבר את מחסום ה-40 הפרש. ב-2 דקות הסיום חיפה צימקה מעט את התוצאה, אם אפשר לומר זאת בהפרשים שכאלה, והובסה ב-37 נקודות. 62:99 בסיום.

הערב שיחקה גם ברק נתניה בטורקיה מול קבוצת טלקום אנקרה, במשחק שנערך ללא קהל מטעמי בטחון. המשחק היה לפרוטוקול בלבד מאחר ומכבי נתניה כבר הבטיחה את מקומה בשלב הבא. למרות זאת, נתניה הובסה בתוצאה 60:84 ואיבדה את ראשות הבית.

גם צביקה שרף וקבצתו סנט פטרסבורג שיחקו הערב במסגרת המפעל והעפילו לשלב הטופ 16. פטרסבורג גברה 83:92 על ניז'ני.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק