מכבי חיפה המריאה באיחור

הטיסה של הירוקים לולאדיקווקאז נדחתה ל-12 בגלל ערפל בעיר. רוני לוי: לא נוסעים כדי להעביר את הזמן. 15 אוהדים התלוו לנסיעה - איתמר ציזיק: "אין לי טענות כלפי האוהדים"

יום שלישי 13 פברואר 2007
שלמה חסיד
מכבי חיפה יצאה היום לרוסיה באיחור של שעתיים לאחר ששחקני הקבוצה הגיעו הבוקר לנמל תעופה בן גוריון והיו אמורים לצאת ב-10 בבוקר לרוסיה, אולם ערפל בוולדיקאווקאז מנע  את המראת המטוס והטיסה יצאה רק ב-12 בצהריים. 

חיפה יצאה אל משחק החוץ הקשה שלה מול צסק"א מוסקבה, במסגרת הסיבוב השני של גביע אופ"א. חיפה תנסה להשיג תוצאה סבירה, שתשאיר לה סיכוי למשחק הגומלין בארץ. כ-20 אוהדים יצאו עם חיפה למשחק.

מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר ציזיק אמר הבוקר ל-TELESPORT: "ההרגשה לקראת המשחק טובה, אנחנו הולכים לעשות הכי טוב שאפשר. אני מצר על כך שאין שידור, נעשו ניסיונות אבל עוד לא קיבלנו תשובות. צ'רלטון וערוץ 5 בודקים כרגע את האפשרות לשדר את המשחק. יוצאים איתנו 20 אוהדים, אבל כל הקבוצות הגדולות שבאות ארצה, מגיעות בלי אף אוהד. האוהדים שלנו הוציאו השנה הרבה כסף על נסיעות, אז אין לי טענות אליהם." 

אלון חרזי: "אנחנו נוסעים לא בשביל לשמש תפאורה, אלא כדי לעשות משהו טוב. משחק אחד לא טוב של מכבי חיפה לא מראה על משבר ומשחק אחד טוב לא מראה על תקופה טובה. נקווה שאנחנו הולכים לתקופה טובה. אנשים בחיפה דאגו לנו שיהיו לנו את התנאים הכי טובים בקווקאז. אנחנו הולכים להיות שם רק לילה אחד. נמצא מה לעשות שם למרות שאין מה לעשות. לגבי קלפים, רק במדינה שלנו אסור לשחק קלפים, אין מה לעשות ואם אסור אז אסור"

רביד גזל: "הלוואי ונחזור מקווקאז עם ניצחון, אנחנו משחקים נגד קבוצה מצויינת ונקווה להשיג תוצאה טובה. בזמן האחרון התחלתי לקבל יותר דקות משחק ונקווה שתהיה לזה המשכיות. מה שחשוב זה שנחזור עם תוצאה טובה ונעביר את ההכרעה לבלומפילד. תיקו זו תוצאה טובה למרות שתמיד אנחנו באים להשיג ניצחון. זה קבוצה שלא פוגשים כל יום בליגה, היא ברמה גבוהה מאד."

רוני לוי: "בטוח שאנחנו לא נוסעים לשם להעביר את הזמן שלנו. אנחנו יודעים שאנחנו הולכים לשחק נגד קבוצה חזקה מאד, גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה האישית. מכבי חיפה היא תמיד קבוצה שיש לה את המטרות שלה, קבוצה עם גאווה. נשתדל לעשות תוצאה טובה. אם נצליח להגיע למצב שבארץ יהיו לנו סיכויים לעשות משהו אז מצבנו יהיה טוב מאד. נקווה שהמשחק יתפתח בצורה טובה. כל ניצחון מוסיף לנו ביטחון, נקווה להמשיך בהצלחות באירופה".

צילום ועריכה: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק