אלחם על מקומי במכבי תא

ההחתמה של מילאן מצ'באן במכבי ת"א, תכרסם משמעותית בדקות המשחק של הפורוורד ריצ'ארד הנדריקס. אולם, האמריקאי לא מתכוון לוותר על מקומו בצהובים: "לא רוצה לעזוב לשום קבוצה". חשש לגבי פציעתו של אליהו

יום רביעי 22 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 החתמתו של מילאן מצ'באן, הפורוורד/סנטר הסרבי במכבי ת"א מהווה חיזוק משמעותי לצהובים לקראת המאבקים שמצפים להם בשלב הטופ 16.  במכבי הביעו שביעות רצון מההחתמה הזו, אולם יש גם שחקנים במכבי שמעמדם עשוי להיפגע בעקבות ההחתמה.

אחד מהם הוא ריצ'ארד הנדריקס, הפורוורד האמריקאי שהוחתם בתחילת העונה וכעת במכבי שוקלים לשחררו. אולם, לפחות עד כמה שזה תלוי בהנדריקס, האמריקאי לא מתכוון לעזוב כל כך מהר. 

הנדריקס, אמר היום בראיון ל-telesport: "אני אלחם על מקומי במכבי ת"א ואוכיח שמקומי בקבוצה. אני לא רוצה ללכת לשום קבוצה, נקלטתי כאן מצויין. בימים האחרונים הוכחתי את יכולתי ואין סיבה שאעבור לקבוצה אחרת".

אם מכבי תמצא לך קבוצה אחרת לא תעזוב?

"ככל שזה תלוי בי אני רוצה להישאר. מכבי זה בית חם ומועדון מצליח. אני מאמין בכוחה של הקבוצה להגיע להשגים העונה ואני רוצה להישאר פה".

בתוך כך, במכבי ת"א מודאגים מפציעתו של ליאור אליהו ומקווים שיחזור מהר, אולם בינתיים אליהו פצוע ועובר טיפולים בתקווה שישוב במהרה. 

אליהו לא נסע עם הקבוצה למשחק בפולין ובקבוצה הודפים שמועות כאילו פציעתו חמורה יותר ממה שפורסם והוא ייאלץ להעדר תקופה ממושכת יותר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק