אוליץ' חושש להמשך הקריירה

החלוץ הקרואטי של באיירן מינכן יעבור ניתוח בברכו ובכך סיים את העונה. למרות זאת, קיים ספק לגבי עתידו: "הרופא אמר לי שאם לא אעבור ניתוח במיידי אני צריך לפרוש מכדורגל. לא חשבתי יותר מדי כששמעתי את זה"

יום רביעי 22 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 איביצ'ה אוליץ', חלוץ נבחרת קרואטיה שהגיע לבאיירן מינכן אחרי תקופה מוצלחת במיוחד מהמבורג, ינותח במיידית לאחר ששמע מרופא מומחה: אם לא תעבור את הניתוח במיידי, תיאלץ לפרוש מכדורגל. אוליץ' כלל לא חשב והחליט לעבור ניתוח במהרה, ובכך סיים את העונה.

אוליץ' סובל כבר זמן רב מפגיעה במיניסקוס אך התעקש להמשיך לשחק תחת כאבים עזים. למעשה, הקרואטי מספר על קרוב לחודשיים בהם שיחק פצוע: "לא הייתה לי ברירה אלא לעבור ניתוח. הרופא אמר לי שאם לא אעשה זאת אני אצטרך לפרוש ממשחק פעיל. לא חשבתי על זה יותר מדי, הכדורגל חשוב לי מאוד. אני חושש להמשך הקריירה אך מקווה לטוב".

אוליץ', שקבוצתו בשנה שעברה זכתה בדאבל המקומי והודחה רק בגמר ליגת האלופות, סובל זו העונה השנייה מפציעות שמקשות עליו להציג את יכולתו האמיתית, כשהעונה הוא עדיין לא מצא את הרשת ושותף בשישה משחקים בלבד. הקרואטי סיכם: "שיחקתי תחת כאבים למעלה מחודש וחצי. קיוויתי שעם הזמן הכאב יעבור אבל זה לא קרה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק