ג'רארד ואגר חוזרים להרכב

סטיבן ג'רארד ודניאל אגר, שניים מהשחקנים המשמעותיים ביותר של ליברפול, החלימו מהפציעות וצפויים לפתוח בהרכב מול בלקפול במחזור הבוקסינג דיי בשבוע הבא. הודג'סון מאשר: "שניהם כשירים לחלוטין"

יום רביעי 22 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

עונת הבכורה של רוי הדוג'סון באנפילד קשה משחשב המנג'ר שהגיע בקיץ האחרון מפולהאם, איתה הגיע עד לגמר הליגה האירופית. אבל אם יש לו סיבה לנחמה, בנוסף היכולת הסבירה שמציגה קבוצתו בשבועות האחרונים, היא חזרתם של דניאל אגר וסטיבן ג'רארד היישר למשחקי חג המולד.

השניים החלימו לחלוטין מפציעותיהם והם צפויים לשוב להרכב הקבוצה כבר במשחק הקרוב מול בלקפול, מחזור הבוקסינג דיי של ליגת הפרמייר-ליג. הודג'סון המאושר לאור חזרתם של הבלם וקפטן הקבוצה אישר: "ג'רארד ואגר כשירים לחזור ולשחק".

"ג'רארד היה כשיר לשחק כבר מול פולהאם בשבוע שעבר, זה לא היה רע עבורו להתאמן שבוע נוסף ולהחזיר אותו לכושר. למרות זאת, מה שהוא צריך עכשיו זה בעיקר לשחק ולצערנו המשחק נדחה בשל מזג האוויר".

למעשה, בעקבות חזרתם של השניים, החיסרון המשמעותי היחיד של ליברפול כעת הוא היעדרותו של הבלם, ג'יימי קראגר. הודג'סון אופטימי לגבי חזרתו של הבלם האנגלי מוקדם מהצפוי: "לפי דברי הצוות הרפואי, קראגר רחוק תשעה שבועות מחזרה למגרשים. אבל אני מכיר את ג'יימי, זה לא יפתיע אותי אם הוא ישוב כמה שבועות לפני כן".

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק