נבארו נבחר לשחקן השנה באירופה

הגארד שהוליך את ברצלונה לזכייה ביורוליג בעונה החולפת, נבחר בפעם השניה ברציפות לשחק השנה באירופה מטעם אתר היורובאסקט. פאו גאסול נבחר לשחקן השנה מבין אלו שמשחקים מעבר לים. עומרי כספי לא מופיע בבחירות

יום חמישי 23 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 חואן קרלוס נבארו, הסקנד גארד הנהדר שהוליך בעונה החולפת את ברצלונה לזכייה ביורוליג נבחר היום בפעם השניה ברציפות בתואר שחקן השנה באירופה מטעם אתר היורובאסקט האירופי. פאו גאסול הספרדי, שמככב בלייקרס אלופת ה-נ.ב.א נבחר באופן טבעי לשחקן השנה מבין אלו שמשחקים מחוץ ליבשת.

בבחירה זו, הנערכת בפעם התשיעית ברציפות, השתתפו כ-300 עיתונאים שמסקרים את הכדורסל. בבחירה זו בחרו גם את החמישיות המצטיינות של השנה, כאשר נעשתה הפרדה בין שחקנים אירופאים שמשחקים באירופה לבין האירופים שמשחקים גם ב-נ.ב.א.

בחמישיית השנה המורכבת משחקנים שמשחקים באירופה בלבד מככבים: מילוש תיאודוסיץ (אולימפיאקוס), חואן קרלוס נבארו (ברצלונה). לינאס קלייזה (אולימפיאקוס וטורונטו), ויקטור חריאפה (צסק"א מוסקבה) ואלכס מאריץ (פרטיזן בלגראד ופנאתינייקוס).

חמישיית השנה שכוללת שחקנים אירופים שמשחקים ב-נ.ב.א מורכבת מ: מילוס תיאודוסיץ' (אולימפיאקוס), חואן קרלוס נבארו (ברצלונה), לינאס קלייזה (אולימפיאקוס וטורונטו), דירק נוביצקי (דאלאס) ופאו גאסול (ל.א לייקרס).

מי שלא זכה להיכנס לשום רשימה ושום בחירה של האתר הוא עומרי כספי,הפורוורד הישראלי שנתן עונת בכורה נהדרת ב-נ.ב.א, אך את העונה הנוכחית הוא פתח רע ביחד עם כל הקבוצה שלו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק